Наглядова Раду "Укрзалізниці" передала в Кабмін рішення про звільнення Кравцова. Обов'язки голови правління можуть покласти на члена спостережної ради "Укрзалізниці" Желько Марчека.

Наглядова рада "Укрзалізниці" підготувала документи на звільнення голови правління компанії Євгена Кравцова. Про це стало відомо із джерела в Кабміні.

Євген Кравцов, фото: Уніан
Євген Кравцов, фото: Уніан

"В Кабмін надійшли документи на звільнення Кравцова", - йдеться в повідомленні.

З проханням припинити контракт Кравцов звернувся до наглядової ради "Укрзалізниці" в кінці грудня 2019 року. Причиною було названо переходом на роботу в публічному державному секторі.

Популярні новини зараз

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

Кравцов, фото Уніан
Кравцов, фото Уніан

Міністр інфраструктури Владислав Криклій 27 січня повідомив, що Наглядова рада АТ "Укрзалізниця" має розглянути рішення про звільнення Кравцова протягом декількох тижнів. Обов'язки голови правління можуть покласти на члена спостережної ради "Укрзалізниці" Желько Марчека.

Нагадаємо, Кравцов в "Укрзалізниці" заробляє в 40 разів більше лідера КНР: блогер шокував підрахунками

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Укрзалізниця" стала золотою жилою для Лещенка: скільки екснардеп "зрубав" з перевізника в січні

Також "Знай.ua" писав, що Кравцова з Укрзалізниці притиснули до стінки: хамство провідників, таргани у вагонах і Wi-Fi в Інтерсіті