Колишня заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль працевлаштувалася в "Нафтогаз". Повідомляється, що вона обійме посаду радника Андрія Коболєва і займатиметься міжнародними відносинами компанії. У її обов'язки буде входити підтримування позиції "Нафтогазу" в міжнародних судових і арбітражних процесах.

"Якийсь цікавий поворот! Ексзаступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль працевлаштувалася в "Нафтогаз". У заяві вказується, що вона буде радником Андрія Коболєва. Допомагати Зеркаль йому буде з міжнародними відносинами компанії, а також підтримувати позиції "Нафтогазу" в міжнародних судових і арбітражних процесах. Мова тут, в тому числі, про справу активів "Нафтогазу" в Криму" Klymenko Time

Олена Зеркаль, 24 Канал
Олена Зеркаль, 24 Канал

Повідомляється, що після звільнення з МЗС Олена Зеркаль заявляла про намір працювати в області громадянського суспільства і займатися створенням платформи для розвитку людського капіталу.

"Тут треба враховувати, що раніше вона заявляла, що після звільнення з МЗС вона хоче "працювати в області громадянського суспільства і займатися створенням платформи для розвитку людського капіталу". Судячи з усього, її плани змінилися і Зеркаль таки спокусилася на премії в "Нафтогазі", вирішила свою просвітницьку діяльність відкласти на потім" Klymenko Time

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

"Животик вже не приховати", - Потап показав фігуру Насті Каменських у купальнику

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

Олена Зеркаль, фото: REUTERS
Олена Зеркаль, фото: REUTERS

Зазначається, що згідно з відгуками в професійних колах, Олена Зеркаль є сильним фахівцем і поява такого радника в "Нафтогазі" може стати проблемою для "Газпрому" в міжнародних позовах.

"Ще один важливий момент у цієї новини — як у команді Зеленського сприймуть це призначення? Адже йшла з посади заступника міністра закордонних справ Олена Зеркаль зі скандалом, і навіть звинуватила в своєму догляді керівників Офісу президента. При цьому також вона розкритикувала рішення і дії команди Володимира Зеленського по ряду питань з Росією. Цілком можливо, що призначення Зеркаль стане для офісу Зеленського несподіванкою. Хоча, попри те, що "Нафтогаз" у нас сьогодні це "держава в державі" - крок з призначенням Зеркаль міг бути узгоджений з ОП. Вона, судячи з відгуків в професійних колах, сильний фахівець. І поява такого радника в "Нафтогазі" однозначно обіцяє стати проблемою для "Газпрому" в міжнародних позовах" Klymenko Time

Klymenko Time, скріншот: Телеграм
Klymenko Time, скріншот: Телеграм

Klymenko Time, скріншот: Телеграм
Klymenko Time, скріншот: Телеграм

Нагадаємо, раніше "Цей козел рудий колись дограється": українці обрушили свою лють на верхівку "Нафтогазу" Коболєва

Як повідомляв портал "Знай.ua", Коболєв знайшов дивне виправдання космічній зарплаті, киваючи в бік "Газпрому": "Простий спосіб зменшити"

Також "Знай.ua" писав, що у мережі з'явилися нові скандальні плівки Гончарука про маніпуляції з газом: "Товариші папуаси"