В мережі з’явилися фото Шаріка - собаки, якого запропонував пенсіонерці продати щоб розрахуватися за комуналку народний депутат від партії “Слуга народу” Євгеній Брагар.

Пса, якого вже декілька днів обговорюють в соціальних мережах, вдалося розшукати журналістам Центральноукраїнського бюро новин.

Шарік належить Любові Колючій, пенсіонерці, яка проживає в селі Аджамка Кіровоградської області.

Любов Колюча, власниця Шаріка, Центральноукраїнське бюро новин

Враховуючи зовнішній вигляд собаки, Шарік не належить до елітних пород, коштами від продажу яких і радив розжитися Брагар.

Популярні новини зараз
Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Собака Шарік, Центральноукраїнське бюро новин

Також на подвір'ї пенсіонерки можна побачити кота, півня і курей. Потенційна вартість цих тварин також видається незначною.

Біля будинку Любові Колючої зібралися місцеві жителі. Громада вимагала від народного депутата Брагара вибачень.

Нагадаємо, раніше депутата від "Слуги народу" зрівняли із землею за пропозицію продати члена родини, щоб вижити.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в "Слузі народу" розповіли, яке покарання вигадали скандальному Брагару: "Депутат помер".

Також "Знай.ua" писав, що Україну "накрило" фотожабами про Брагара, газ та собаку: кумедна підбірка.