На днях з'ясувалося, що колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров, який ще у 2014 році  втік до Росії, має кілька власних ділянок та об’єктів нерухомості на Рубльовці під Москвою.

Про це стало відомо за даними журналістського розслідування проекту proekt.media.

Відтак, з'ясувалося, що після утечі Азаров зняв в безстрокову оренду у держави майже 50 соток землі в селі Петрово-Дальнє, яка є у власності Російської Федерації. В офіційних реєстрах зазначено, що земля була виділена екс-прем’єру на підставі якогось офіційного "листа", щоправда, і досі залишається таємницею, чи він платить за неї.

Микола Азаров
Микола Азаров

Окрім цього, і сама дружина Азарова придбала ділянку площею 15 соток з будинком в 1100 кв. в тому ж самому селі. Варто зауважити, що аналогічна за площею ділянка і будинок коштує близько 370 млн рублів.  Однак, це не все, що має сім’я Азарових.

Так, Лілія Азарова – невістка екс-прем’єра, дружина сина Азарова Олексія, яка є фігурантом кримінальної справи стосовно отримання хабара, придбала у селі Жуківці особняк, який коштує 1,2 млрд рублів.

Нагадаємо, раніше "Слуга народу" погрожував "дати п*зди" нардепу Кучеренку: чим ще прославився скандальний Ткаченко

Як повідомляв портал "Знай.ua", Новосад забула про зарплатний скандал і взялася за мову: "Середньостатистична Антоніна..."

Також "Знай.ua" писав, що Разумков не отримав зарплату і поскаржився на Тимошенко - "Вона вирішила..."