У середу, 12 лютого, новопризначений голова Офісу президента Андрій Єрмак розпочав свій перший день роботи на новій посаді з прес-брифінгу. Єрмак у 20-хвилинній промові, що відбулася на Банковій розповів про свій план дій на цій посаді.

Своє бачення ″місії″ Єрмака озвучив журналіст і блогер Андрій Пальчевський в ефірі Politeka Online.

За словами журналіста, Андрій Єрмак повинен буде повернути Зеленському легітимність. Сьогодні довіра до Зеленського підірвана і в цьому велика заслуга тепер уже ексглови ОП Андрія Богдана, вважає Пальчевський.

″Верховним правителем першого періоду перебування Зеленського (на посту президента - ред.) був Андрій Богдан. І його перебування було абсолютно катастрофічним, він як козел капусту з'їв рейтинг Зеленського. Та якщо рейтинг — це справа така, то от довіра до Зеленського підірвана назавжди... Якщо при президенті така людина екзотичної зовнішності і поведінки, я маю на увазі Богдана, який дозволяв собі співати і танцювати поряд з керівником нашої країни, нівелюючи і баналізуючи посаду президента, голови держави, так а куди ж тоді дивиться ця голова?″

Пальчевський вважає, що місія Єрмака полягає в тому, щоб повернути довіру до Зеленського та створити новий політичний проект, який буде здатний вирішувати проблеми, які стали перед нашою державою.

Популярні новини зараз
Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Я думаю, що Андрію Єрмаку зараз доведеться зализувати рани на тілі довіри до слуги народу, я маю на увазі Зеленського, тому що про партію вже ніхто не говорить — політичний проект ″Слуга народу″ помер. Я думаю, Єрмак буде змушений створюватиновий політичний проект. Якщо у нього вистарчить мудрості, то він повинен зробити політичну солянку з представників різних політичних сил, які могли б консенснусно, колегіально вирішувати проблеми, які стали перед нашою державою. Якщо він консолідатором не стане, від Зеленського реально нічого не залишиться″.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Пальчевський прокоментував відставку Богдана та призначення Єрмака

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський анонсував масштабну чистку у "Слузі народу"

Також Знай.ua писав, як відставка Андрія Богдана вплине на політичний курс України