Президент України Володимир Зеленський озвучив три сценарії, за якими може розвиватися ситуація з коронавірусом COVID-19 в Україні. За словами гаранта, найоптимістичнішими є той сценарій, при якому одночасно хворі 3-5% населення в Україні.

"Безумовно, це дуже болючих цифри. Проте такий сценарій не катастрофічний, ми впораємося". Президент додав, що народ України повинен бути зібраним і дисциплінованим, щоб разом здолати коронавірус. "Ми переживемо цей шторм", - обнадіяв українців Зеленський.

У другому сценарії захворіють 25% населення, і в третьому - 50%.

"Другого, а тим більше третього сценарію наша медична система не витримає. Наи лікарі не витримають одночасного напливу такої кількості хворих, - заявив Зеленський.

В цій ситуації все залежить від самих українців. Якщо наше населення буде відповідально дотримуватись карантинних заходів, все закінчиться оптимістично і епідемія covid-19 пройде.

Популярні новини зараз
Українці просять впровадити новий шкільний урок "Русофобія": "Зароджують в українцях жагу до помсти" Віталію Кіму приготуватись? Пропагандисти проговорились про наступну цiль в Україні Відпустка в Єгипті скасовується: акула в Хургаді напала на туристів, дівчина залишилася без ноги та руки Регіна Тодоренко проігнорувала пророцтво Тараса Шевченка і ось, що вийшло: "Битиме"
Показати ще

Нагадаємо, кожні 17 хвилин коронавірус забирає чиєсь життя – медики привели страшну статистику.

Також раніше "Знай.uа" писав: як пережити карантин і не зійти з розуму - поради психолога.