Обіцянки-цяцянки влади, а державі не в радість або чи діждемося міністрів у найважливіших галузях українського життя?!


Під час формування 2 Уряду Зеленського влада і всі її головні представники та речники затаврували ганьбою ідею об‘єднання низки міністерств й пообіцяли відновити промисловий напрям через введення віце-прем’єра та сферу захисту довкілля, сільське господарство й культури через відновлення окремих міністерств. Нині від призначення нового Уряду минає місяць, зазначає лідер Громадського Руху "Рідна країна" Микола Томенко.

Про довкілля, промисловість і сільське господарство забули, а Міністерство культури має виконуючу обов‘язки. Нагадаю також, що і в Міністерстві освіти і науки не має Міністра.
Статус другого сорту для цих найважливіших напрямків життєдіяльності держави особливо небезпечний в період ухвалення нового карантинного бюджету на 2020 рік.

Якщо подивитися на урядовий варіант бюджету, який ВР відправила на 2 читання, то найбільше секвертували видатків на культуру, освіту, науку, захист довкілля, програми енергозбереження й газозаміщення, підтримку фермерства, соціально-економічний розвиток і підтримку сел та малих містечок...


Українська мудрість каже: обіцянки-цяцянки, а дурному в радість. Нині виглядає так, що дурнів, які вірять у обіцянки влади все менше і менше.
Тож залишається вимагати від влади виконання своїх обіцянок або визнання власної управлінської імпотентності із визначеними в Конституції та Законах України наслідками!

Популярні новини зараз
Сергій Шойгу на ходу придумав виправдання провалам в Україні: "свідомо" уповільнюють путін може померти в 2023 році, вже підібрали заміну: сховається в санаторії і втратить все Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Нагадаємо, Пальчевський показав альтернативу продажу землі.

Як повідомляв Знай.ua, у МВС прийняли остаточне рішення щодо евакуації українців з-за кордону.
Також Знай.ua писав, що опубліковано список затребуваних професій під час карантину.