Обіцянки-цяцянки влади, а державі не в радість або  чи діждемося міністрів у найважливіших галузях українського життя?!


Під час формування 2 Уряду Зеленського влада і всі її головні представники та речники затаврували ганьбою ідею об‘єднання низки міністерств й пообіцяли відновити промисловий напрям через введення віце-прем’єра та сферу захисту довкілля, сільське господарство й культури через відновлення окремих міністерств. Нині від призначення нового Уряду минає місяць, зазначає лідер Громадського Руху "Рідна країна" Микола Томенко. 

Про довкілля, промисловість і сільське господарство забули, а Міністерство культури має виконуючу обов‘язки. Нагадаю також, що і в Міністерстві освіти і науки не має Міністра.
Статус другого сорту для цих найважливіших напрямків життєдіяльності держави особливо небезпечний в період ухвалення нового карантинного бюджету на 2020 рік.

Якщо подивитися на урядовий варіант бюджету, який ВР відправила на 2 читання, то найбільше секвертували видатків на культуру, освіту, науку, захист довкілля, програми енергозбереження й газозаміщення, підтримку фермерства, соціально-економічний розвиток і підтримку сел та малих містечок...


Українська мудрість каже: обіцянки-цяцянки, а дурному в радість. Нині виглядає так, що дурнів, які вірять у обіцянки влади все менше і менше.
Тож залишається вимагати від влади виконання своїх обіцянок або визнання власної управлінської імпотентності із визначеними в Конституції та Законах України наслідками!

Популярні новини зараз

У Дніпрі засуджений за "конверти" медик продовжує лікувати пацієнтів - відбувся легким переляком і знову надів халат

Помідори - бомба! Як виростити соковиті овочі, ловіть секретний метод

Українців годують небезпечним м'ясом - як збільшують вагу курки, відео не для людей зі слабкими нервами

Франківчанка приходить до жінок після пологів і робить те, на що "забивають" чоловіки

Показати ще

Нагадаємо, Пальчевський показав альтернативу продажу землі.

Як повідомляв Знай.ua, у МВС прийняли остаточне рішення щодо евакуації українців з-за кордону. 
Також Знай.ua писав, що опубліковано список затребуваних професій під час карантину.