Лекції та інспіраційні промови популярні на карантині як ніколи. Не пасла задніх і прессекретарка Президента Зеленського Юлія Мендель. У своїх соцмережах працівниця Офісу Президента вирішила не лише викладати фото з роботи та дому, але й дати пораду глядачам.

Відповідні дописи Мендель розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Популярні новини зараз

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Британські міноносці мчать до берегів України: путінським коритам буде страшно

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Показати ще

Мендель сама запитала: “гроші, час, енергія і здоров'я - що з них найголовніше?" і сама дала відповідь. За її словами, людям критично необхідно правильно розставляти пріоритети у витрачанні ресурсів, а час, гроші, енергія і здоров'я - саме ресурсів. Прессекретарка порадила на перший пріоритет ставити час, адже час минає, його неможливо повернути, а тому потрібно критично підходити до питання витрачання часу. Далі - здоров'я, оскільки відновлювати його часто буває дуже важко, довго і дорого, а тому превентивне піклування про здоров'я - пріоритет номер два.

Мендель, фото Іnstagram
Мендель, фото Іnstagram

Після цього Мендель розглядає такий ресурс як енергія, адже енергія завжди поновлюється, просто інколи потрібно більше часу, інколи менше. Закриває цей топ-парад пріоритетів такий ресурс як гроші, адже, на думку Мендель, гроші як найлегше втратити, так і заробити, а тому про них треба піклуватись після розумного розподілення часу та піклування про здоров'я.

Підписники Юлії Мендель у більшості своїй не оцінили такої лекції прессекретарки і залишали гнівні, подекуди навіть лайливі коментарі.

View this post on Instagram

Отже, гроші, енергія, здоров`я, час. Щоб розставити ці ресурси правильно, треба зрозуміти, що з них цінніше. У сучасному динамічному світі з забіганими графіками люди часто женуться за грішми як основою для нашого щастя. І водночас чимало людей, у яких є гроші, не мають відчуття щастя, впевненості чи самореалізованості. Секрет у тому, що гроші ви можете відновити найлегше. Впродовж життя людина втрачає і заробляє. І відновити баланс грошей найлегше з перерахованого списку. Людина також відновлює енергію. Так, іноді за ніч, а іноді для цього потрібно кілька тижнів. Але ми відновлюємо енергію постійно. В цілому людський організм спроектований і на відновлення здоров`я. Хоча подеколи це дуже складно і вимагає багато енергії, часу та грошей. Тому це має бути другим пріоритетом. Єдине, чого ми не можемо відновити – це час. Час – це єдина категорія, яку ми втрачаємо назавжди. А тому правильне розміщення списку має бути таким: Час, як категорія, яку неможливо відновити; Здоров`я, як ресурс, який найважче відновлювати; Енергія – яку ми відновлюємо постійно; Та гроші – категорія, яку відновити найлегше. Фото докарантинне :)

A post shared by Iuliia Mendel (@iuliia_mendel) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Секретарка Зеленського Юлія Мендель похвалилася подорожжю до китайських гір - "Під час карантину також..."

Як повідомляв портал Знай.ua, Мендель у масці розкрила українцям очі на тонкощі карантину — не заборонено.

Також Знай.ua писав, що Секретарка Зеленського Юлія Мендель похвалилася подорожжю до китайських гір - "Під час карантину також..."