Про це заявив президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачов.

«Це позначиться на аграріях, бо Україна споживає близько 7 мільйонів тонн дизельного палива в рік. І, звичайно ж, значну частину споживають трактори і комбайни, які обслуговують сільгосппідприємства. Тому ми категорично не підтримуємо таке починання», - сказав Горбачов.

На його думку, єдиним бенефіціаром введення мита буде група Приват, а всі інші споживачі отримають суттєву навантаження від збільшення ціни дизпалива в районі 3-4 гривень на тонні. Він також підкреслив, зростання ціни на імпортне дизпаливо приведе також до підвищення цін на вітчизняне.

«На нашу думку, це чисто лобістський рішення, яке покликане вирішити проблеми однієї групи», - вважає Горбачов.

Нагадаємо, раніше політолог Кирило Сазонов заявив, що близькі до олігарха Коломойського люди намагаються домогтися введення акцизу на імпорт дизпалива і скрапленого газу, що призведе до підвищення цін на заправках.

Популярні новини зараз
путін може вбити Олександра Лукашенка через війну в Україні, які сценарії розглядають у Кремлі Де в Україні більше не можна буде палити вже з 11 липня Захар Беркут, Гуцулка Ксеня та Іловайськ 2014: друг Сергія Притули Олександр Педан назвав 6 причин, щоб сидіти вдома Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло"
Показати ще

У свою чергу директор НТЦ «Психея» Сергій Сапегін підкреслив, що підвищення акцизу на зріджений газ і мита на імпортне паливо дизельне вдарить, насамперед, по найменш платоспроможним українцям.