Геннадій Корбан припинив спілкування з Ігорем Коломойським рік тому. Мова не йде про глобальний конфлікті чи війну інтересів - причина в невідповідносты світоглядів.

Про свої стосунки з олігархом Ігорем Коломойським відомий український бізнесмен і політик Геннадій Корбан розповів в розмовы з шеф-редактором "Хвилі" Юрієм Романенком, повідомляє портал видання з посиланням на відео розмови.

За словами Корбана, їх з Коломойським зараз не пов'язують ніякі відносини і вони не спілкуються.

"Ми не підтримуємо з Ігорем Валерійовичем ніякого зв'язку, не шолом один одному повідомлення. Просто припинили всяке спілкування. Мер Дніпра Борис Філатов припинив це спілкування, здається, чотири роки тому, я зробив те ж саме рік тому. У нас більше немає нічого спільного, ніяких особистих інтересів. Це не глобальний конфлікт і не війна інтересів, просто певна невідповідність світоглядів", - пояснив Геннадій Корбан.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: доля замінованої Запорізької АЕС, ЗСУ утилізували важливу у росії персону, а Притула взявся допомогти захисникам Азовсталі Стало відомо, чому Медведєв заливає очі алкоголем: путін зламав психіку Росіянка припхалася до Австрії принижувати українок: розплата не забарилася і тільки почалася Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Політик зазначив, що він бачив багато речей, озвучених Ігорем Коломойським на початку каденції Володимира Зеленського. І те, що говорив колишній соратник, розходиться з світоглядом самого Геннадія Корбана, його поглядами на Україну загалом і на процеси в державі, які зараз відбуваються . Саме тому сторони, які більше нічого не пов'язує, припинили спілкування.

"У Ігоря Коломойського своє життя, свої проблеми, про які ми всі знаємо. У нас свої турботи. Шляхи розійшлися, так буває", - зазначив Геннадій Корбан.

Також рекомендуємо до перегляду 1-ю частину відео шеф-редактора порталу "Хвиля" Юрія Романенка, в якому він разом з відомим політиком Геннадієм Корбаном обговорив ситуацію: