"Зелена" генерація за останні 4 місяці не отримала оплату за електроенергію, на відміну від інших енергокомпаній, що іноземні інвестори розцінюють як політичне замовлення глави енергокомітету ВР Андрія Геруса. Про це заявив шведсько-український підприємець, один з найбільших інвесторів у "зелену" енергетику в Україні Карл Стурен, повідомляє "Обозреватель".

"Зараз у нас дійсно ситуація, що нам 4 місяці не платять, практично нуль. Березень, квітень, травень, зараз у червні практично нічого не отримуємо за ту електроенергію, яку ми поставляємо державі або державним підприємствам. Наше питання в тому, що в цей період інші види енергетики, інша генерація отримує від 50 до 100%, по-різному. Гідроенергетика, Енергоатом, вугільні ТЕС, різні види генерації отримують різний рівень оплати. Ми отримуємо нуль. Це чисто політичне замовлення, це чисто політично мотивоване. Цьому немає жодного пояснення, чому ми повинні отримувати нуль, коли всі отримують від 50 до 100%", – заявив Стурен.

За його словами, глава енергетичного комітету Андрій Герус перешкоджає досягненню компромісу між владою та інвесторами з питання реструктуризації "зеленого" тарифу, що дискредитує українську владу і знищує інвестиційний клімат країни.

"Мало того, що ми говоримо, що є зіпсований інвестиційний клімат як для українців, так і для іноземних інвесторів. Це страшно. Гроші шукатимуть місцеперебування поза межами України. Це саме по собі страшна тенденція. А крім цього, я вважаю, те, що зараз відбувається, те, що роблять з нами як із гравцями зеленої енергетики, це дуже сильно дискредитує президента, це дуже сильно дискредитує прем'єр-міністра, це дуже сильно дискредитує комітет Верховної Ради і міністерство", – сказав Стурен.

Популярні новини зараз

У Львові збоченець з татуюванням полює на маленьких дівчаток - чекав у темному провулку

Наречена померла на очах у гостей, не встигнувши поцілувати коханого: "Взяла цукерку і..."

Народні прикмети з давніх-давен: чому не можна прибирати крихти рукою і їсти в темряві

В Івано-Франківську чоловік поглумився над співмешканкою і звів рахунки з життям - два трупа в замкненій квартирі

Показати ще