У Республіці Білорусь був припинений показ передачі Володимира Соловйова, найвідомішого кремлівського пропагандиста, де він розповідав про затримання найманців ПВК Вагнера під Мінськом. Про це повідомили російські ЗМІ.

Трансляція здійснювалася ввечері 2 серпня. Пропагандисти відзначили, що "Недільний вечір" був укорочений через обговорення ситуації навколо затримання російських найманців. Соловйов, рекламуючи випуск, спочатку сказав про рупори Кремля, які повинні будуть "пролити світло" на події в республіці і озвучити раніше невідомі факти.

Володимир Соловйов, Уніан
Володимир Соловйов, Уніан

Затримання групи Вагнера сталося 29 липня під столицею Білорусі. Білоруські правоохоронці повідомляють про понад тридцять бойовиків, які прибули в країну, щоб дестабілізувати ситуацію в країні перед виборами президента.

Вибори Президента Республіки Білорусь в 2020 році повинні відбутися 9 серпня. Президентом може стати людина не молодше 35 років, що проживає на території республіки більше десяти років безпосередньо перед виборами і володіє виборчим правом.

Популярні новини зараз

"Не могла йому це пробачити", - Аліна Гросу розлучилася з чоловіком, перші подробиці

Галкін показав 71-річну Пугачову "у всій красі", стрункі ніжки і не тільки: "Повернув молодість"

90-річний Чапкіс одружився з молодшою на пів століття жінкою: "У мене з'явився стимул"

Зірка "Лісапетного батальйону" повідала про боротьбу з онкологією: "Немає жодної надії"

Показати ще

Нагадаємо, міністр фінансів Марченко та заступник отримали однакову зарплату: по 10 мінімалок кожному з наших податків.

Як повідомляв "Знай.uа", невгамовна Поклонська очолила "оперний шабаш" сепаратистів - на карантин плювати. Виявилося, що на Кримському півострові не особливо хочуть дотримуватися карантину і місцеві окупаційні власті дозволяють проводити фестивалі.

Знай.uа писав, що Кравчук відмовляється давати Донбасу особливий статус: два можливих компромісу.