Про це заявив генеральний директор УНПА" Укркокс " Анатолій Старовойт.

За його словами, підвищення тарифів на передачу електроенергії призведе до збільшення витрат промислових підприємств, а відповідно - і подорожчання їх продукції. Підприємства-експортери не зможуть конкурувати на міжнародних ринках.

"Підвищення ціни електроенергії, природно, підвищення собівартості продукції. А це конкурентні можливості", - пояснив Старовойт.

На думку експерта, зростання тарифів на електроенергію призведе до втрати вітчизняною промисловістю ринків збуту, що негативно відіб'ється на економіці країни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НЕК "Укренерго" пропонує НКРЕКП з 1 листопада підвищити тариф на транспортування електроенергії з 240,23 грн / МВт-год до 313,07 грн / МВт-год, тобто, на 30%.

Популярні новини зараз

Танкович розповів про нове кохання на "Танцях з зірками" та політичні амбіції

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Народний депутат України Олексій Кучеренко назвав намір НКРЕКП підняти тариф "Укренерго" на передачу струму схемою грабежу споживачів електроенергії. У свою чергу експерт Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин вважає, що на спробу підвищити тариф «Укренерго» повинен жорстко відреагувати Антимонопольний комітет.