Адвокат колишнього президента-втікача Віктора Януковича Максим Герасько хоче особисто зустрітись зі своїм підзахисним і просить профінансувати його поїздку.

Про це він повідомив під час судового засідання. Захисник Януковича має намір відправиться в Ростов-на-Дону, щоб узгодити правову позицію.

"З метою отримання зв'язку з обвинуваченим, нам не було надано ні номера телефону, ні адреси електронної пошти. Мені повідомили фактичну адресу проживання Віктора Януковича. Прошу суд відкласти розгляд справи до узгодження правової позиції і забезпечити фінансування для поїздки в Ростов-на Дону до підзахисного", - розповів Герасько.

Адвокат президента-втікача подав клопотання про відвід другого прокурора. Він аргументував це тим, що сторону обвинувачення представляють два прокурора, а у захисту не було часу для ознайомлення з матеріалами справи. Суд не взяв до уваги доводи та відхилив клопотання.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

Крім того, вирішили перенести засідання у справі Януковича. Суд збереться знову 28 вересня о 10:00.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Оболонський суд оголосив перерву на кілька днів у розгляді справи президента-втікача Віктора Януковича.