У п'ятницю, 22 червня Генасамблея ООН закликала РФ вивести з ПМР свої війська. Багато делегатів проголосували "за". Президент Молдови обурився таким результатом і свої висловив це публікацією у власному Facebook.

Напередодні делегати Генасамблеї ООН проголосували по сепаратистському регіону Придністров'я. "За" заклик Росії вивести з ПМР свої війська проголосувало 64 країни, "проти" – 15 і делегати 83 країн "утрималися".

Прокремлівський президент Молдови Ігор Додон побачив у голосуванні "антиросійський демарш". Про що і повідомив в соціальних мережах.

"Контрольоване Демпартією уряд Молдови вчинила черговий антиросійський демарш, ініціювавши вчорашнє голосування в ООН", - запевняє Додон.

Популярні новини зараз
Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку" Головне за ніч: кримчани "зустріли" ворожу техніку, небезпечна погода в Україні та чергові дефіцити продуктів Дефіцит цукру в Україні: зупиниться ще 10 переробних заводів "Привітати" з Днем Незалежності: ворог може вдарити зненацька на головне українське свято з території вусатого диктатора
Показати ще

Президент вважає, що коаліція використовує міжнародні платформи для зміцнення своїх позицій перед парламентськими виборами. Однак, за словами Ігоря Додона "така піар-акція не буде мати ніякого практичного значення".

Друг Путіна переконаний, що завершити конфлікт в ПМР "можна буде тільки після того, як обидва береги Дністра досягнуто всеосяжної угоди про повне врегулювання конфлікту".

Молдова втратила контроль над Придністров'ям після збройного конфлікту ще в 1992 році. У 2006 році ПМР спробувало провести референдум і вступити в Росію, проте він ніким, у тому числі російською стороною, прийнятий не був.

Дивіться, як раніше вимагали відставки президента Молдови:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в центрі Кишинева близько тисячі людей вимагали визнати результати виборів мера. Там переміг Андрій Нестасе, кандидат від проєвропейської опозиції.

Нестасе набрав 52% голосів, але цей результат оскаржили конкуренти. Суд зрештою визнав волевиявлення недійсним. Опозиція назвала таке рішення політичним замовленням влади і закликала людей виходити на вулиці.