Прем'єр-міністр України часів Януковича Микола Азаров прокоментував на сторінці у Facebook заяву голови Верховної Ради Андрія Парубія стосовно можливості розміщення в Україні американських військових.

"Цей дебіл, який за всі ці роки не зумів вивчити Конституцію України, яка прямо забороняє розміщення іноземних баз на її території, вважає, що розміщення військових баз США зміцнить (?) суверенітет і незалежність України", - написав Азаров.

Екс-прем'єр пригадав у цьому контексті Євромайдан, під час якого він втік. На думку Азарова, метою подій зими 2014 року було проникнення американських спецслужб до України.

Крім того, приятель Януковича дивиться у далеке майбутнє та сподівається, що років через 50 спецслужби розсекретять документи і "все остаточно стане на свої місця".

Як повідомляв портал "Знай.ua", Микола Азаров висловив свою думку стосовно введення безвізового режиму з ЄС та знайшов у цьому виключно негатив.

Популярні новини зараз

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Як зміниться пенсійний вік для жінок вже з 1 квітня 2021: "Мають право"

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще