Сергій Шахов розповів про перемогу шахтарів, які нарешті отримали заробітну плату, та про те, що планує робити далі.

Народний депутат від партії «Наш край» зазначив, що шахтарі нарешті отримають гроші, які вони заробили своєю важкою працею.

«Перш за все, це перемога не влади, це перемога шахтарів, які відстоювали позицію… Шахтарі самі заробили ці гроші, шахтарі самі працювали тяжкою працею у шахті. Вони повинні були свої гроші отримати одразу, а не через п’ять місяців», – зазначив політик.

Шахов додав, що така поведінка у відношенні до шахтарів, не що інше, як злочин.

«І вчора ми вирішили з профспілками звернутися до президента, до прем’єр-міністра, щоб знайшли відповідальних за цей злочин. А це злочин проти дітей, які голодували п’ять місяців. Це практично геноцид українського народу всередині нашої держави», – додав нардеп.

При чому Шахов додав, що на цьому справа не завершена, а шахтарі все ще під загрозою.

«Вони хочуть з Насаликом, з міністром, переслідувати шахтарів. Я як народний депутат не дам цього зробити. Вже об’єдналися групи народних депутатів. І ми зробимо комісію і доведемо цю справу до кінця», – вважає політик.

Він зазначив, що тепер ціль – розбудовувати вугільну галузь у країни і добитися зміни міністра.

«Ми не зупинимося на зарплатах, ми будемо розбудовувати галузь. Сьогодні у міністра Насалика немає ніякої програми. Він грабує, як в останній день, він хоче з валізами втекти з нашої держави, як це зробили попередні міністри. Цього неможна дозволити, треба, щоб він відповідав. Я звернувся до влади, щоб розслідували злочини Насалика, відсторонили його від посади і не випустили його з країни. Ми хочемо, щоб призначили міністра, який розбирається у вугільній галузі і наведе у ній  лад», – зазначив Шахов.