Держава втрачає контроль над стратегічним об'єктом Украерорух, яке є національним провайдером аеронавігації, що надає авіаційне обслуговування повітряного простору і відповідає за безпеку перельотів над територією України.

Про це 20 грудня 2017 року під час брифінгу в парламенті заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко.

За його словами, колектив стурбований тим, що курівництво підприємства практично доводить його до банкрутства, штучно виводячи кошти в різні установи, зокрема в недержавний "Платинум-банк".

"Попри те, що цей недержавний банк перебував на межі банкрутства, туди вивели близько 405 млн грн. Очевидно, горе-керівники збираються за копійки приватизувати це підприємство", - наголосив депутат.

Михайло Головко закликав правоохоронні органи негайно взяти цю ситуацію під контроль і притягнути винних до відповідальності. Окрім того, він звернувся до уряду та, зокрема, до Міністерства інфраструктури з вимогою виконати умову трудового колективу й негайно усунути керівника з посади.

Популярні новини зараз

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

" Я як народний депутат звернувся до правоохоронних органів, Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, антикорупційних органів із закликом порушити кримінальне провадження стосовно керівника установи Дмитра Бабійчука та його заступників щодо свідомих неправомірних і корупційних дій, які завдали збитків державному підприємству", – заявив свободівець.

Михайло Головко закликав взяти кричущу ситуацію під контроль, відкрити кримінальні справи та притягнути всіх винних до відповідальності.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Украерорусі готується перевірка, але "наглядач" Мінінфраструктури тримається за владу