До депутата Київської міської ради від "Самопомочі" Ольги Балицької "завітали" з обшуком.

Про це Балицька повідомила на сторінці в Facebook.

За словами активістки, яка активно бореться проти незаконних забудов у столиці, до неї прийшли з прокуратури з обшуком. Це вже не вперше. Що шукають – незрозуміло. Минулого разу суд відмовляв в ухвалі, оскільки не розумів для чого потрібен цей обшук, тому цього разу правоохоронці просто звернулись за рішенням до іншого суду.

"Печалька в тому, що я реально відчуваю, що значить бути неугодної системі. І борються з нами саме так, трунами, кримінальними справами, погрозами і, якщо не здалася, вторгненнями в будинок, сім'ю ... На жаль, це не кінець ...", - написала депутат.

Жінка впевнена, що справа замовна та навряд чи дійде до суду.

Популярні новини зараз

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Марина Боржемська показала дорослих дітей від колишнього В'ячеслава Узєлкова: "Копія тато"

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

"Просто не налазить на голову, що у судів "не вистачає часу / суддів" на справи Майдану, всяких "юр єнакіївських", прихильників Яника і тп, але знаходиться ресурс на 3 (три поспіль, Карл !!!) екстрено термінових засідання для спроби залякати мене і моїх рідних", - додала Балицька.

Вона зазначила, що не здаватиметься, та доведе свої справи до кінця, а те, що роблять проти неї зараз лише підтверджує, що її бояться. Також додала, що в не нічого не знайшли, а провадження щодо обшуку розпочали не проти неї.Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", до помешкання головного редактора інтернет-видання "Страна.ua" Ігоря Гужви нагрянули з обшуком.