Що на сьогоднішній день не влаштовує українців в чинній владі, які дієві кроки потрібні для зміни життя простих людей на краще і наскільки реальні бажання українців, розповів Андрій Золотарьов, політолог, повідомляє Politeka.

"Чого чекають від будь-якої влади, від людини, який веде за собою інших? Бачення, куди йти. На Мойсея наша влада ну ніяк не тягне. Немає жодної стратегічної програми".

Останні роки я називаю соціал-дарвінізмом. Економія на освіті, на медицині, на громадській безпеці – вона рано чи пізно призводить до ситуації, як сьогодні. Коли люди в кризовій ситуації звертаються до витоків, до основ і шукають там точку опориКоли ми говоримо про моменти архаїзації, до яких звертаються політики – вони знайдуть відгук. Оскільки базуються на громадських настроях.

"Біда наших політиків в тому, що вони живуть, не відчуваючи під собою країни. Вони не розуміють ні мотивації, ні хто чим живе. Вони живуть в іншому вимірі".

Життя в районному центрі кардинально відрізняється від життя в містах-мільйонниках. Є громадяни світу на кшталт наших олігархів, а є люди, які живуть в глибинці Чернігівської області, де немає електрики. Перш за все, потрібно змінити ставлення громадянина і держави. Перші кроки в цьому напрямі зроблено, але поки це – мізер.

Популярні новини зараз

Лукашенко заявив про загострення на кордоні Білорусі: "Замість пояса добросусідства"

Під носом у Путіна пішов з життя головний ворог України: "Камаз все"

Лихо Заворотнюк зачепило колишнього "Моєї прекрасної няні": з Жигуновим трапилося непоправне

Пальчевський тонко втихомирив ситуацію з Кварталом 95 та Гонтаревою: "Кого ви лікуєте?"

Показати ще

Якщо держава сьогодні нічого не може дати громадянинові, тих соціальних гарантій і благ, які були раніше – принаймні, нехай дасть йому можливість самореалізації. Мінімум бюрократичних обмежень, свобода підприємницької ініціативи, мінімум дозвільних процедур. Ресурс свободи – це те, що нас відрізняло в кращу сторону від наших сусідів.

Розраховувати на те, що прийде новий месія і дасть всім волю – такого не станеться. Але архаїзація в тренді, і по фокус-групах ми бачимо, що проявляється запит на такого ось месію, який прийде і все вирішить», – підкреслив Андрій Золотарьов в бесіді з Андрієм Єременко в програмі "Інтервізор".