Президент Петро Порошенко заявив про те, що Україна розриває угоду про дружбу, співпрацю і партнерство з Росією. У Кремлі в це не повірили і відмовилися коментувати ситуацію.Глава російського Міністерства закордонних справ Сергій Лавров зазначив в інтерв'ю місцевому виданню, що трохи раніше українські політики ініціювали розрив дипломатичних стосунків з РФ і припинення транспортного сполучення. Відповідна заява прозвучала від Омеляна 6 серпня, а вже наступного дня з'ясувалося, що це стосується тільки пасажирських перевезень.

"Давайте дочекаємося, коли якусь справу буде зроблено", - сказав Лавров і додав, що ближче до виборів в Україні схожих ініціатив буде ще більше.


Популярні новини зараз

Анекдоти на 23 жовтня наповнять ваше життя позитивом

Тимошенко затіяла велику чистку у "Батьківщині": під ніж пішли не зарплати, а...

У центрі столиці доньку посла наздогнала таємнича смерть: фото з місця загибелі

Під носом у Путіна пішов з життя головний ворог України: "Камаз все"

Показати ще

Нагадаємо, нещодавно Олександр Дубинський поділився своїми роздумами з приводу ситуації з транспортним сполученням з РФ на своєму Телеграм-каналі. Батько 2 громадян США, міністр інфраструктури Омелян готується повністю перекрити транспортне сполучення з РФ.

Як повідомляв "Знай.ua", в Міністерстві інфраструктури планують припинити тільки пасажирське залізничне сполучення з Росією.

Зокрема, він розповів, що на сучасному етапі відносин Україна може закрити тільки регулярне пасажирське сполучення в Росію. У свою чергу торгові ешелони продовжають їздити між країнами, адже Україна не може порушити взяті на себе зобов'язання.

Також Знай.ua писав про те, що частина власників російських суден тимчасово припинили перевезення вантажів в Україну після того, як у херсонському порту прикордонники затримали танкер, що йшов під прапором Росії через санкції, які проти Москви ввів Київ.

Згідно з інформацією з систем спостереження за суднами, частина російських суден, які не потрапили під економічні обмеження, продовжують прибувати в порти України. Джерела стверджують, що перевезення припиняють навіть ті судновласники, які під санкції не потрапили.