Статус президента зовсім не означає, що на чолі Російської Федерації стоїть Володимир Путін. Ну, хіба що номінальний правитель, в той час як по-справжньому країною керують зовсім інші люди.

Таку думку висловив скандальний ідеолог "русской весни" і лідер партії "Інша Росія" Едуард Лимонов в ефірі програми журналіста і відеоблогера Юрія Дудя. Так, політик вважає, що в управлінні країною беруть участь певні клани."Не Путін керує одноосібно Росією, він як би фронтмен. Керують РФ близько 30 різних кланів, наприклад, фінансових, ЗМІ", - сказав Лимонов.

Про також зазначив, що на хід подій в Росії серйозно впливає співвласник наглядової ради "Альфа-груп" мільярдер Михайло Фрідман, відомий бізнесмен Олександр Лебедєв - керівник ради директорів "Національної резервної корпорації", а також Роман Абрамович, співвласник футбольного клубу "Челсі" і "Євразу".

Популярні новини зараз
Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Данило Гетманцев хоче підвищити податок для українців: "Вже зафіксували" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще


Лимонов додав, що очевидного наступника Володимира Путіна він не бачить.

"Цілком ймовірно, підуть шляхом найменшого опору: тобто або вірний і випробуваний Медведєв, або Валентина Іванівна Матвієнко (голова Ради Федерації, - ред.)", - сказав він.

Дивіться інтерв'ю Едуарда Лимонова


Раніше повідомлялося, що скандальний російський письменник Захар Прилєпін, який воював у лавах терористів "ДНР", відзначився черговою маразматичною заявою. За словами письменника, Росія не тільки не поверне Україні тимчасово окупований Донбас, але і націлена на приєднання до себе всіх інших її територій.

Крім того, Прилєпін підкреслив, що доля окремих районів Донецької та Луганської областей нібито була вирішена ще в самому початку російської агресії і питання їх звільнення від кремлівських загарбників ніколи не виникало.

Нагадаємо, українські герої добряче провчили путінських бойовиків на Донбасі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що кремлівські шавки видали новий маразм.

Також "Знай.uа" писав, що улюблений писака Захарченко прийшов з повинною.