Голодування до смерті: стан здоров’я Савченко погіршується

поділитись
Надія Савченко, яку підозрюють в підготовці терористичного акту в будівлі парламенту, заявила, що через голодування її здоров'я погіршується

"Здоров’я від голодування погіршується в межах норми, але не критично. Я продовжую голодування до того дня поки не буду на волі і не зможу повноцінно захищатися в судах та захищати себе, свою родину, своїх близьких та народ України, поки не зможу повноцінно виконувати свою діяльність як народного депутата України та політичну діяльність", - сказала вона.

Народна депутатка також нагадала про стосунки із колишнім адвокатом Віктором Чевгузом, заявиши, що сама відмовилася від його послуг.

"Від свого колишнього адвоката Чевгуза В. С. я відмовилася оскільки у нас з ним не співпадає бачення лінії захисту. Тому після розірвання з ним контракту прошу вважати всі його заяви, як його власну думку, а не мою позицію", - прокоментувала Савченко.

"Моїми адвокатами залишаються Соловей Олег та Бугай Дмитро. Тільки вони уповноважені робити заяви від мого імені стосовно мого захисту, а також моя сестра Савченко Віра та мій помічник народного депутата України та заступник голови політичної партії "Громадсько-політична платформа Надії Савченко" Проторченко Тетяна",  - додала депутатка.

Примітно, що лист нардеп написала 11 квітня.

За попередніми даними, 3 квітня адвокат Віктор Чевгуз подав до СБУ заяву про свій самовідвід від захисту народного депутата Надії Савченко, а 4 квітня, Чевгуз пояснив, що взяв самовідвід у цій справі, бо у них з підозрюваною Савченко різні погляди на ведення захисту.

15 березня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Надія Савченко планувала теракт у парламенті, і вніс подання щодо неї.

20 березня Савченко заявила, що люди з оточення президента мали завдання ліквідувати її – і тому готували провокацію та "провокували" її на організацію "перевороту".

Народна депутатка стверджує, що вела розмови про організацію терактів, аби ввести в оману владу і виставити її в невигідному ракурсі.

22 березня Верховна Рада підтримала подання Генпрокуратури на зняття недоторканності з Надії Савченко.

23 березня Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід Савченко і тримав її під вартою до 20 травня без можливості внести заставу.

Нардеп у СІЗО оголосила голодування.

Захисники Савченко подали апеляцію, але апеляційний суд вирішив залишити Савченко під вартою.

Надії Савченко відтепер загрожує довічне ув’язнення.

 

Автор матеріалу: 
Катерина Санлитова
Теги: 
Надія Савченко, депутатка, голодування
Закон змінить роботу Державної прикордонної служби з протидії нелегальній міграції та іншим правопорушенням
0
0
14:55 26.04.2018
Будівельники завершили укладання асфальтобетону
0
0
14:48 26.04.2018
Политик заставил забыть правду о своем происхождении
0
0
14:10 26.04.2018
Агентство винесло припис про порушення антикорупційного законодавства
0
0
12:42 26.04.2018
Він буде прем'є-міністром країни ще кілька років
0
0
12:32 26.04.2018