Лідер забороненої в Україні Комуністичної партії Петро Симоненко, який втік до Росії, заявив, що на українському народі влада зараз випробовує політику його неповноцінності.

Крім того, перебіжчик вважає, що розвернута окрема кампанія, яка повинна знищити моральні та культурні основи українців. Такий фейк Симоненко озвучив в ефірі російського пропагандистського телеканалу.

"Адже в Україні сьогодні політика проводиться, за всі ці роки, українською мовою" меншовартості українського народу", тобто неповноцінності українського народу. Адже для цього підготовлена ​​вся база, люмпенізація колосальна, інтелект по суті справи знищується", - висловився одіозний лідер КПУ.

Крім того, Симоменко закликав гостей студії поставитися до питання максимально серйозно, оскільки переконаний, що наступною частиною плану є повторення аналогічного сценарію в Росії.

"Тут колосальні вже закладені основи для руйнування не тільки українського суспільства. Я підтримую тих, хто сказав, що і в Росії треба сьогодні дуже уважно ставитися до того, що в Україні вже проведено повністю експеримент, як вони будуть задіювати, пригнічуючи будь-кого, хто сьогодні стоїть на їхньому шляху", - підсумував комуніст.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", лідер забороненої в Україні Комуністичної партії Петро Симоненко влаштував гучний скандал з екс-нардепом Ігорем Марковим в ефірі російського пропагандистського телеканалу.

Марков назвав Симоненка агентом СБУ, оскільки той вільно "чотири роки гуляв по Києву".

"Я дійсно в Києві живу. А дехто втік і не живе в Києві... Мене постійно пригноблюють", – відповів головний український комуніст.

Після цього Марков кинув у Симоненка кілька дрібних монет.