Суд заблокував рахунки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, якою керує скандальний Юрій Гарбуз.

Про це повідомляє спільнота в Facebook «Гарбуз конфуз».

"Рахунки Луганській адміністрації заарештували. А фінансові операції заборонили. Все через корумпованість і недалекоглядності нашого керівника – Мауглі. Живемо так живемо! Такими темпами скоро все з Гарбузом в лісові землянки переїдемо", – сказано в повідомленні.

Відзначимо, що 28 березня Донецький апеляційний адміністративний суд у Краматорську постановив задовольнити апеляційну скаргу на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 20 листопада 2017 року по справі ТОВ "Лугекоенерго". Суд зобов’язав Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію повторно розглянути клопотання ТОВ "Лугекоенерго" від 17 серпня 2017 року з урахуванням приписів с.123 Земельного кодексу України. А також стягнув за рахунок бюджетних асигнувань судові витрати за звернення до суду в розмірі 6700 грн і витрати позивача на правову допомогу в розмірі 8 тисяч грн, повідомляє Politeka.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

"За два місяці ми так і не отримали кошти. Тому ми звернулися до виконавчої служби із заявою примусово стягнути кошти. Сьогодні представник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації спробував з нами провести переговори, щоб ми відкликали заяву. На що ми попросили гарантії, що рішення суду буде виконано. Гарантій нам не дали. Сьогодні рахунки були заарештовані", – повідомив адвокат Ігор Чудовський.

"Питання в чому мотив, якщо і політична і економічна ситуація в області провалена ним повністю? Відповідь напрошується сам собою – корупційний, економічний інтерес. Питання винесено вже в площину розгляду в комітетах ВР і документування правоохоронною системою. Підійшли вже до відповідальності і АП", – прокоментував Шведов.

Також Юрій Гарбуз приховує, куди пішли гроші, виділені на ремонт доріг.

Так, за даними сайті порталу ProZorro, з моменту призначення Гарбуза керівником ЛВЦА, Служба автомобільних доріг Луганської області витратила понад 1 млрд грн на роботи по відновленню доріг в області.

Дивіться: Луганський губернатор-шкуродер шокував розповіддю про свої "подвиги"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Державний секретар Сполучених Штатів Майк Помпео розповів, як їздив на тимчасово окуповані території Донбасу, коли займав посаду голови ЦРУ.