Президент Росії Володимир Путін відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності.

"Хрещення Русі – це ключовий, поворотний етап нашої історії, подія цивілізаційного масштабу і перевтілення духовної сили. Воно визначило подальший багатовіковий шлях Росії, зробило вплив і на весь світовий розвиток", — сказав Путін в ході урочистостей на честь свята 1030-річчя хрещення Русі, пишуть російські засоби масової інформації.

Також глава Кремля зазначив, що хрещення Русі нерозривно пов'язане з князем Володимиром. За його словами, "воїн, який пройшов жорстокі битви і випробування, Володимир став творцем, просвітителем".

"Хрещення — це відправна точка становлення та розвитку російської державності, справжнього духовного народження наших предків, визначення їх ідентичності, самосвідомості, розквіту національної культури та освіти, розвитку багатопланових зв'язків з іншими країнами", — підкреслив Путін.

Популярні новини зараз
Добре, що зима закінчується: багато українців відчують подорожчання газу Нова допомога з Чехії: хто з українців може розраховувати на виплати Українцям пропонують "бабусь в оренду", щоб відкосити від мобілізації: "Годувати 3 рази на день" Ціни не рекордні, але продовжують зростати: кіло картоплі у лютому обійдеться українцям дорожче
Показати ще

Зазначимо, що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви, яка з'явилася лише через кілька століть.

Раніше стало відомо, що Путін засвітився в Лаврі, з-за чого киянин викликав СБУ. Напередодні Дня хрещення Київської Русі в Києво-Печерській лаврі на одній з виставок відвідувачі помітили фото російського президента Володимира Путіна.

"Ось що зараз відбувається в Києво-Печерському заповіднику (Лаврі), виставка до Хрещення Русі, в якій пропаганда вбивці і світового терориста Путіна", - прокоментував на своїй сторінці в Facebook член організації "Всеукраїнська люстрація" Олександр Куліковський.

Він зазначив, що особисто відправився в Лавру, щоб розібратися в ситуації, навіть пообіцяв викликати поліцію і СБУ. З того моменту, як Куликівський приїхав, більшість знімків похапцем прибрали.

Нагадаємо, в День Хрещення Русі кияни зможуть написати свою біблію.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Порошенко натякнув, чого чекає в День хрещення Русі.

Також "Знай.uа" писав цікаві факти про Хрещення Русі, яких ви не знали.