Х'юг Мінгареллі Голова представництва ЄС в Україні зробив заяву про те, що не говорив, ніби "лише ідіот не помічає проведених реформ".

Про це він повідомив на 14-й інвестиційній конференції, яку організувала інвестиційна компанія Dragon Capital, цю інформацію оприлюднила "Європейська правда".

"Я хочу сказати, що моя цитата про ідіотів, які не бачать реформ, не відповідає дійсності. Я такого не казав. Швидше за все, мої слова були дуже вільно перекладені з дипломатичної мови", - говорить Мінгареллі.

Також відомо, що посол ЄС не сперечався з оцінкою про наявність успіхів у проведенні реформ в Україні.

"Питання в тому, що ви маєте суттєво прискоритися. Реформи потрібні робити швидше, щоб довести молодим українцям, що у них є майбутнє в Україні", - пояснив Х'юг Мінгареллі.

Популярні новини зараз

Фіналістка "Міс Україна" Аліна Ляшук зібралася посунути Злату Огнєвіч: "Iдеальна холостячка"

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Газ виросте у 4 рази? Українцям відповіли, чи подорожчає транспортування блакитного палива

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", нова патрульна поліція стрімко втратила довіру українців і більшість особового складу. За даними соцопитування фонду Демініціативи, в 2017-м довіру до патрульних відчували 34,6% українців, а недовіра - 53,5%. Ще рік тому ці цифри були помітно краще: 45,8% при 40,7% "недовірливих". Нацполіціі, структурним підрозділом якої і є патрульні, довіряє 21% опитаних, а не довіряють 67% .За оцінками соціологів, патрульні виявилися на восьмому місці за рівнем довіри: попереду армія, церква, громадські організації, НАБУ і так далі.

Також нагадаємо, що віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко критично відгукнувся про заяви українського представництва міжнародної правозахисної організації Amnesty International. Причиною цього стали засудження затримань демонстрантів з комуністичною символікою під час святкування Дня Перемоги.