У четвер, 26 липня, Кабінет Міністрів України скоротив заступників міністра фінансів Юрія Буцу та Сергія Марченка. Таке рішення було прийнято на засіданні українського уряду. Про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає ІА УНН.

"Звільнити Буцу і Марченко", - сказав під час засідання Кабміну Розенко.

Уточнимо, що Юрій Буца був призначений заступником міністра з питань європейської інтеграції з початку травня 2016 року, а до цього обіймав посаду члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України.

У свою чергу Сергій Марченко був призначений заступником міністра в кінці травня 2016 року. Як відомо, він є фахівцем у напрямках фіскальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики.

Крім того, як стверджує Розенко, Кабінет міністрів України призначив колишнього заступника міністра фінансів Юрія Буцу урядовим уповноваженим із питань управління державним боргом.

Популярні новини зараз

Сердючка налякала "перетворенням у Данилка", ось які сліди лишає грим: "Нічого так не чекав"

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще

"Призначив Сергія Верланов і Юрія Джигірея на посади заступників міністра фінансів", - додав міністр.

Нагадаємо, що після затримок із виплатами пенсій у липні на засіданні Кабінету міністрів було прийнято рішення про виділення Пенсійному фонду позички для "покриття касового розриву".

Так, кошти Пенсійного фонду України для покриття касового розриву за надходженнями єдиного соціального внеску та фінансування виплат пенсій у липні надійдуть найближчим часом.

Як повідомляв портал Знай.uа, заможні українці вже з 1 січня 2019 року можуть опинитися під посиленим контролем з боку податкової служби. У Кабінеті міністрів мають намір упорядкувати фінансову діяльність заможних фізичних осіб, яких через валютні падіння, а також перерозподіли на ринках в Україні стало не мало.

Також портал Знай.uа писав, що українські пенсіонери масово скаржаться на невиплату законно зароблених грошей. Черги у відділеннях пошти та банків, відсутність компетентних пояснень і точних строків нарахування – все це вже кілька днів поспіль виснажує літніх людей.