Днями третьому Президенту України Віктору Ющенку виповнилося 64 роки. Саме він став ініціатором першого Майдану, саме він був першим Гарантом, якому повірили майже всі українці, і саме він став першим головою держави, який не виправдав величезних надій, покладених на нього народом. Про це повідомляє сайт Акценти.

Якщо подивитися з боку на його каденцію, то можна побачити багато дивних нестиковок і неймовірних протиріч у його вчинках. Спочатку він говорив одне, а коли став Президентом - зовсім інше. Будучи кандидатом у Президенти - був активним і прогресивним політиком, але потрапивши на Банкову, чомусь вибрав зовсім інший вектор розвитку країни. Передувало всьому цьому - отруєння, в якому до цих пір залишається багато питань. При цьому не варто забувати, що саме скандальне отруєння вплинуло на те, що Ющенко став головою держави.

Живий чи ні?

Вже тоді у 2004 році, відразу після отруєння, деякі політики припускали, що Ющенко замінили двійником, або він був убитий. Журналісти проводили свої розслідування і зіставляли фото до і після отруєння Ющенка. Ось, наприклад, уривок зі статті «Ющенко: отруєння або підміна?»

«У колишнього Ющенко ніс під гострим кутом круто спрямовується вниз. Сьогодні ж Віктор Андрійович придбав навмисну ​​курносость. Вуха вчорашнього Ющенка мають маленьку мочку, у нинішнього ж - вона явно кидається в очі. Перш - вухо було довгим, тонким, звужувалося донизу, а сьогодні - округле і м'ясисте. І обриси вушних раковин не збігаються.

Популярні новини зараз
«Там буде аж земля горіти»: тарологиня розповіла, чи знищать ЗСУ сухопутний коридор росіян до Криму Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Іншою стала потилиця: з округлої перетворилася в прямокутну. І, нарешті, аналіз фото у фас виявив розбіжність пропорцій у будові черепа. Нижня третина особи в колишнього Ющенка помітно довше середньої. У той час як сьогодні ці частини майже ідеально рівні».

Як ми бачимо, дійсно є дуже багато фактів, які змушують задуматися - а чи справжній Віктор Ющенко або Україною 4 роки правил самозванець?

Не та людина

Відповісти на це питання, напевно, точно не зможе ніхто. Але ми наведемо факти, після яких нехай кожен зробить свої висновки.

Кореспондент Знай.ua свого часу знав масажиста Олега К. який працював з Віктором Андрійовичем до і після отруєння. І ось що він розповідає:

«Я дуже часто його масажував і кожен масажист пам'ятає будову тіла своїх клієнтів, - розповів він. - Але після отруєння, коли він знову потрапив на мій стіл, я відразу відчув, що це зовсім інша людина. Кістки, будова - все по-іншому».

Більш того, замислитися над тим - чи справжній Віктор Ющенко змусила і його дружина Катерина, від якої у нього троє дітей. У 2009 році вона зізналася кореспонденту Знай.ua, що після отруєння Віктор Ющенко не може мати дітей.

«Тарасик наш останній, після діоксину Віктор Андрійович не може мати дітей», - розповіла на той момент Перша леді.

Цікавий факт, що молодший син Тарас народився у 2004 році перед отруєнням Ющенка. І за кількістю дітей у третього Президента України можна зробити висновок, що він був дуже активним чоловіком. І ось після отруєння його дружина каже, що він не може мати дітей. Можна припустити, що вона це сказала, так як розуміла, що поруч з нею вже довгий час знаходиться чужий чоловік, з яким вона тільки з'являється на публіці, але ніяких подружніх відносин між ними немає.

Як тільки Віктор Андрійович перестав бути Президентом, його дружина відразу ж зникла з поля зору ЗМІ, їх ніде не бачили разом. Це знову-таки наводить на думку, що для неї він - чужа людина. Адже погодьтеся дивно, що у пари, що ні рік народжувалася дитина, а тут після отруєння - тиша.

Так справжній чи ні?

Можна вірити у те, що третій Президент України Віктор Ющенко - двійник і самозванець, можна в цьому сумніватися, але факт залишається фактом, в його отруєнні дуже багато дивного і незрозумілого. І щось підказує, що справжню правду про те, як все відбувалося насправді і хто правив Україною з 2005 по 2010 рік - ми так ніколи ні не дізнаємося...

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що українці жорстоко відповіли Ющенку. Також ми повідомляли про те, що тайванського айфон 8 краще, ніж китайський iphone 8.