У понеділок, 16 липня, президент США Дональд Трамп і президент Росії Володимир Путін провели зустріч у форматі тет-а-тет в Гельсінкі. В ході історичної зустрічі вони обговорили чимало важливих питань.

Але головними темами обговорення на зустрічі Трампа і Путіна стали втручання РФ у президентські вибори в США, а також конфлікти в Сирії та Україні.

Одним з ключових тез зустрічі став Північний потік-2. Російська сторона заявила, що готова зберегти транзит газу через Україну. Крім того, продовжити транзитний контракт, який закінчується в наступному році. У разі врегулювання спору між господарюючими суб'єктами в Стокгольмському арбітражі.

З приводу Донбасу, президент РФ порадив лідеру Америки "сильніше налаштовувати українське керівництво на роботу в рамках Мінських угод".

Популярні новини зараз
Ціни кусаються сильно, не кожен гаманець потягне: скільки просять за полуницю та черешню наприкінці травня Лікар назвав популярні ліки, які ніяк не допомагають: гроші "відлітають на вітер" Суддя Тандир який збив нацгвардійця, цинічно все заперечує: був тверезим, їхав повільно Як дізнатися, звідки "намалювалася" заборгованість у платіжці: Нафтогаз дав пояснення споживачам
Показати ще

Щодо анексії Криму Дональд Трамп дотримується позиції про незаконність окупації півострова Росією. А ось для російської сторони дане питання визнання Криму вже закритий.

Питання втручання РФ у президентські вибори США Путін прокоментував, що нікому не можна довіряти.

"Нікому не можна вірити. З чого ви взяли, що Трамп довіряє мені, а я йому? Він захищає інтереси США, а я – Росії", - повідомив Путін.

Встановлення миру в Сирії, за твердженням лідерів США та Росії, могла б стати зразком успішної спільної роботи. Так, Путін зазначив, що Росія і США, можуть взяти на себе лідерство в цьому питанні і організувати взаємодію з подолання гуманітарної кризи. І допомогти поверненню біженців в свої рідні домівки.

Дивіться: брифінг Трампа і Путіна

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в США сенатори-представники Демократичної і Республіканської партій закликали Дональда Трампа скасувати зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним, поки Росія не доведе, що не буде втручатися в американські вибори.