Одіозний депутат нелегітимної Держдуми РФ Володимир Жириновський зробив чергову гучну заяву. Він розповів, що українські міста Львів, Житомир та Ніжин - "направді" російські, так як їх зводили "піддані російського імператора" і у численних війнах вони "перебували під захистом російської армії".

Про це Жириновський написав у своєму Telegram-каналі.

Крім того, депутат відмітив, що не може зрозуміти, чому в Україні невдоволені рішенням Путіна про найменування російських військових частин назвами міст України. На думку Жириновського, це історично справедливе рішення.

"Хочу нагадати історію: серед зазначених міст немає жодного українського. Коли вони з'явилися, навіть такої назви "Україна" не існувало, не кажучи вже про державу. Всі ці міста входили до складу Росії, будувалися росіянами або підданими російського імператора, захищалися воїнами Росії в численних війнах. А Україна відповідальна хіба що за зубожіння жителів цих міст в останні десятиліття", - говорить скандальний політик.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", російський президент Володимир Путін іноді дозволяє собі такі висловлювання, які відразу і не зрозумієш точно: жарт це, або правда. Нещодавно господар Кремля взагалі вирішив посміятися над сусідніми країнами.

Популярні новини зараз
Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль" Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

"6-й танковий полк російської армії відтепер носить найменування" гвардійський Львівський ", 68-й танковий полк -" гвардійський Житомирсько-Берлінський ", 163-й танковий полк -" гвардійський Ніжинський ". Там же з'явилися Варшавський, Кобринський і навіть Трансільванський полки ", - цитують слова президента РФ.

У Кремлі в свою чергу привласнення таких назв пояснили тим, що "відповідні частини зіграли велику роль у Другій світовій війні - воювали проти фашистів".

Також портал повідомляв про те, що журналіст видання "Теперішній час", відкритий гей Ренат Давлетгільдеев повідомив про домагання з боку Володимира Жириновського і членів ЛДПР. Про це він написав у своєму Facebook.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський, який займає друге місце в топі рейтингу "Геї в політиці Росії", "лапав за жопу так, що руки тряслися" журналіста Рената Давлетгільдеева.