Журналіст видання "Теперішній час", відкритий гей Ренат Давлетгільдеєв повідомив про домагання з боку Володимира Жириновського і членів ЛДПР. Про це він написав у своєму Facebook.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський, який займає друге місце в топі рейтингу "Геї в політиці Росії", "лапав за жопу так, що руки тряслися" журналіста Рената Давлетгільдеева. За словами героя #Tatler Давлетгільдеева, у нього "коліна ходили ходором" при вигляді політика, і Ренат сам звинувачував себе в тому, що "чиясь рука лізе в його штани". Журналіст закликає колег розповісти про гомосексуальні домагання з боку помічників В'ячеслава Володіна та співробітників апарату глави "Газпрому" Олексія Міллера.

Парни, слушайте, я уверен, что даже в моей ленте, среди моих друзей и подписчиков, есть те, кого домогались люди,...

Posted by Renat Davletgildeev on Thursday, 22 March 2018
"Так, [депутат Держдуми] Леонід Слуцький - глибоко гетеросексуальний чоловік. Але ж десятки депутатів вважають за краще вивозити по спецбанях саме хлопчиків", - зауважив він.

Давлетгільдеєв згадав історію про те, як його після фіналу конкурсу "Міс Росія" в Гостиному дворі намагалися відвезти в сауну помічники Жириновського. "Сам він, поки давав невелике інтерв'ю, лапав за жопу так, що руки трусилися з диктофоном", - зізнається журналіст. "Моя історія - дурниця в порівнянні з тим, що бувало в тій же ЛДПР", - додав він.

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Я навіть не кажу про принцип відбору помічників для Володіна (спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін. - "ГОРДОН") або співробітників апарату голови правління "Газпрому" (Олексія Міллера. - "ГОРДОН") ", - додав кореспондент" Справжнього часу ".

Фінал конкурсу, про який розповідає Давлетгільдеєв, пройшов в грудні 2006 року. Його стаття за підсумками заходу була опублікована в "Газета.ру".

Він визнав, що після того, що сталося відчував почуття провини за домагання з боку впливових чоловіків. Давлетгільдеєв закликав чоловіків розповідати про подібні епізоди.

Про домагання з боку Слуцького в лютому і березні 2018 року повідомляли кореспондент "Російської служби BBC" Фаріда Рустамова, заступник головного редактора RTVI Катерина Котрікадзе і продюсер телеканалу "Дождь" Дарина Жук. Слуцький всі звинувачення відкидав, називаючи їх замовний акцією. Володін пропонував журналісткам, просимо на депутата, змінити роботу. Парламентська комісія з етики оголосила, що не знайшла порушень в поведінці Слуцького.

У середу, 21 березня, комісія Держдуми з етики розглянула скарги журналістів на поведінку депутата Леоніда Слуцького. За підсумками зустрічей з кореспондентом "Російської служби Бі-бі-сі" Фарід Рустамова і продюсером "Дощу" Дариною Жук, які відкрито заявили про випадки домагань з боку парламентарія, комісія визнала поведінку парламентарія прийнятним.

Віце-спікер Держдуми від фракції ЛДПР Ігор Лебедєв прокоментував заяву журналіста телеканалу "Теперішній час" Рената Давлетгільдеєва про домагання з боку лідера ліберал-демократів Володимира Жириновського. За словами Лебедєва, ці повідомлення - наклеп і образи.

Депутат вважає, що заява журналіста ображає всю фракцію. "Якщо він сказав би це мені у дворі на вулиці, я б дав йому в морду відразу і без розмов", - заявив Лебедєв. Він зазначив, що ЛДПР проконсультується, які юридичні кроки зробити, "щоб людина, яка обмовила лідера партії, понісла за це покарання".

Як повідомляв портал "Знай.uа", в Мережі з'явилася нова історія про домагання депутата Держдуми. Про це написала журналіст "Радіо свобода" Дарина Комарова в Facebook.