Поки під стінами Верховної Ради українці вимагають скасування депутатської недоторканності та створення Антикорупційного суду, парламентарії продовжують дивувати своїм марнотратством.

Знай.ua розпочинає серію публікацій про те, які суми наші народні обранці витрачають на себе коханих.

Сьогодні в наш об'єктив потрапила 29-річний юрист Альона Шкрум. Вона вперше у парламенті, пройшла за списком партії «Батьківщина». Цікаво, що, будучи такою молодою, вона потрапила до прохідної частини списку (у неї був № 5).

Молода та красива

Напевно, в силу свого віку, Шкрум нерідко з'являється у Верховній Раді в кричущих міні-спідницях, чим змушує наших парламентаріїв на якийсь час забути про роботу. Сьогодні ж, 18 жовтня, разом з подібним нарядом у неї була і брендова сумочка Michael Kors.

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Показати ще

«Це один з найдешевших брендів серед сумок, - розповіла Знай.ua дизайнер Tina Van Guten. - Данна сумка вже не випускається».

Дійсно, на офіційному сайті Michael Kors вже даної сумки немає. Є подібні, але в іншій кольоровій гамі. Середня ціна 298 доларів.

В інтернеті вартість сумки, подібної до тієї, що носить модниця нардеп, складає 4200 грн.

Видно Альона Шкрум дуже любить жіночі сумочки, тому що маючи зарплату в середньому в 17 тис. гривень, витратити на таку річ чверть заробітку - по-іншому, як пристрастю, і не назвеш.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у дружини генпрокурора помітили непристойно дорогий аксесуар.