У країнах-сусідах України не вщухає конфлікт через український закон "Про освіту". Але тільки Угорщина категорично відмовляється вести діалог стосовного цього питання.

Про це повідомила віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе в інтерв'ю "Укрінформу". Вона зазначила, що Угорщина вирішила почати справжню інформаційну війну проти України.

"І, на жаль, Угорщина - єдина країна, де ми бачимо таке серйозний опір і неготовність до діалогу. Хочеться вірити, що в цьому процесі не тільки наша готовність до цього діалогу, але і конструктивну розмову всередині Європейського Союзу, наприклад, з іншими країнами , допоможе направити вирішення питання про права національних меншин в русло конструктиву з боку Угорщини. Підкреслюю, знову ж таки, що поки конструктивний діалог не складається, на жаль ", - розповіла віце-прем'єр про хід діалогу.

Вона також вказала на те, що Угорщина використовує методи Кремля в риториці проти України. За її словами, невідомі автори поширюють серед європейських політиків неправдиві матеріали щодо недавно прийнятого в Україні закону.

"Бачу, що матеріали невідомих авторів, які, наприклад, поширюються в Європейському Парламенті за цим законом, просто містять маніпуляцію на маніпуляції, фейк на фейку, брехня на брехні. Розумію, що зусилля дуже сильно активізовані", - пояснила Климпуш-Цинцадзе.

Популярні новини зараз

Аферистка з Франківська одягла чорну хустку і отримала мільйон: "Мій чоловік загинув на Донбасі"

Киян виженуть зі смердючих маршруток

Син Ротару показав усю батьківську любов одним кадром: "Такі щирі і справжні"

Дві дівчини просто в потягу "Укрзалізниці" вирішили розважитися і зняли незаконне відео: відреагував Геращенко

Показати ще

Він додала, що результат такої діяльності видно у вирішенні Угорщини заблокувати проведення Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ. Крім того, угорська сторона намагається винести на порядок денний кожного заходу в ЄС обговорення закону "Про освіту".

Угорщина попросила ООН перевірити закон України про освіту

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Польща виставила Україні ряд питань, які слід вирішити, оскільки країна багато допомагає, а тому може і вимагати.