За окупацією окремих районів Донецької та Луганської областей стоїть не хто інший, як Російська Федерація. Це давно знають у всьому світі, а тепер, через роки, нарешті офіційно визнали в Європі.

Відповідне рішення ухвалила Парламентська асамблея Ради Європи під час зустрічі в Страсбурзі, передають місцеві видання.Це визнання міститься в резолюції "Про надзвичайний стан ...", присвяченій випадкам призупинення окремих статей Європейської конвенції з прав людини. Зараз таку можливість задіяли три держави - Україна (після нападу РФ), Франція (після терористичних атак) і Туреччина (після спроби перевороту).

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що країни Великої сімки вимагають, щоб Російська Федерація розкрила всю інформацію про те, як і за яким рецептом розроблявся і виготовлявся нервово-паралітичний газ "Новачок".

Популярні новини зараз

Alyona Alyona звернулася до львів’ян із гнівною промовою: "Почніть із себе!"

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Показати ще

Сполучені Штати відкинули церемонії і відкрито звинуватили Росії в отруєнні розвідника Сергія Скрипаля. Офіційний Лондон зробив те саме і відкрито звинуватив Росію. Тим часом кількість жертв від отруєння продовжує збільшуватися: оскільки для нападу використовувалося речовину, що потрапляє в організм повітряно-крапельним шляхом, постраждали і правоохоронці, вони знаходяться в критичному стані.

Ми також писали про те, що перед тим, як колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля разом з 33-річною донькою Юлією 4 березня знайшли отруєними на лавці в Солсбері (Великобританія), очевидці бачили, як дивно поводився екс-службовець ГРУ і, яким маршрутом прямувала пара в той нещасливий день.

Тим часом глава Пентагону Джеймс Меттіс з повною упевненістю заявив, що в отруєнні Скрипаля Росія не винна. Страшний злочин - справа відповідальності однієї конкретної людини.