У підготовчому засіданні щодо "газової справи" Олександра Онищенка двоє суддів з трьох у колегії оголосили про самовідвід.

Про це пише "Цензор.НЕТ".

У п'ятницю, 9 червня Солом'янський суд розпочав підготовче засідання у справі Онищенка. Призначили трьох суддів - Оксану Криворот (суддя-голова) Олену Курову та Аду Педенко. Однак Криворот і Курова заявили про самовідвід.

Справа у тому, що Курова раніше вже брала участь у цій справі на стадії досудового розслідування, тому за законом не може бути суддею при розгляді справи по суті.

А Суддя Криворот раніше розглядала відвід судді Бобровника на стадії досудового розслідування, тому також заявила про самовідвід.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Святослав Вакарчук став батьком вдруге, нові обмеження й заява про масштабну мобілізацію чоловіків та жінок в Україні Майже всі чоловіки та більшість жінок підуть на війну: Сергій Братчук звернувся до українців Долю Кримського мосту давно вирішено наперед, і в Кремлі занервували - встановили фейкові мішені від ракетних ударів Дружина Григорія Решетника Христина показала, наскільки їй "всеодно" на вагітності: "Як може бути інакше"
Показати ще

Судді пішли до нарадчої кімнати, щоб винести рішення про відвід.

У залі знаходилося 7 обвинувачених і 15 адвокатів. Восьмий обвинувачений Валерій Постний, якого вважають організатором в справі Онищенка, був у СІЗО і брав участь у засіданні по відеозв'язку.

Як писав раніше "Знай.ua", прокурори САП та детективи НАБУ завершили вручення обвинувальних актів восьми підозрюваним та їх захисникам у так званій "газовій справі" Олександра Онищенка.