Нафтогаз майже наздогнав Газпром по прибутку

За підсумками 2017 року НАК "Нафтогаз України" отримав чистий прибуток у розмірі 39,33 мільярда гривень. За початковим курсом долара дохід "Нафтогазу" складає 1,5 мільярдів доларів.

Цю інформацію повідомляє enkorr, посилаючись на джерела.

Прибуток "Нафтогазу" збільшився на 48% - з 26,5 мільярда в 2016 року до 39,4 мільярда у 2017 році. Аудитор підтвердив фінансові підрахунки. Він займався перевіркою звітності "Нафтогазу" як окремої юридичної особи (не групи компаній).

За підсумками 2017 року, уряд планує направити 30% прибутку або 11,8 млрд гривень на виплату дивідендів. 45% прибутку або 17,7 млрд гривень планується залишити нерозподіленими, 20% або 7,9 млрд гривень планується направити на розвиток і 1,97 млрд гривень (5%) - до резервного капіталу.

За підсумками 2017 року прибуток "Нафтогазу" майже наздогнав дохід головного російського монополіста компанії "Газпром". Як відомо, його прибуток складає 100,3 млрд рублів, що за поточним курсом дорівняє 1,63 млрд доларів.

Популярні новини зараз

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Українців відвідає бабине літо, синоптик порадувала прогнозом: "До +20"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Російська Федерація зобов'язана виплатити Україні 8 з половиною мільярдів доларів. Таке рішення прийняв Стокгольмський арбітражний суд.

Однак в Москві з цим не погодилися і виплачувати борг не планують. У відповідь на це український уряд поставив: кошти заберуть примусово. Про це пишуть українські ЗМІ.

Також портал повідомляв про те, що "Нафтогаз" України представить уряду пропозицію щодо формування нової вартості газу для населення: воно передбачає формування двох цін в залежності від того, скільки використовується палива.

Зараз ціна тримається на рівні 6,96 тис. За 1 тис. Кубометрів, вона і далі буде розповсюджуватися на соціальну норму споживання, а все, що вище цієї самої норми - подорожчає на 60-65%. Таким чином з червня 2018 року ціна газу понад норму може вирости до 10,99 тис., А з жовтня - до 11,47 тис. За 1 тис. Кубометрів. Про це йдеться в презентації "Нафтогазу", передають "Українські Новини".