Колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі заявив, що президент України Петро Порошенко розпорядився його заарештувати.

Відповідна заява Саакашвілі прозвучала на сьогоднішньому брифінгу у Києві.

"Сьогодні мені стало відомо, що президент Порошенко остаточно перетнув червону лінію і дав розпорядження мене заарештувати за спробу державного перевороту в Україні. Це розпорядження він дав генеральному прокурору Луценко, Службі безпеки. Вони протягом наступних 2-3 днів - до маршу 3 грудня - повинні здійснити план щодо мого арешту, ізоляції, нейтралізації", - заявив колишній голова Одеської ОДА.

Крім того, Саакашвілі повідомив, що два дні тому названі особи запросили зразки його голосу з метою фальсифікації аудіозаписи з розмовами екс-губернатора Одещини.

"Збираються у день мого арешту це опублікувати", - додав Саакашвілі.

Популярні новини зараз
Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році Блогерка-медикиня, яка вбила свого чоловіка сухим льодом, буде вчити росіян медицині Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги"
Показати ще

Він також закликав у разі арешту блокувати обласні державні адміністрації.

Нагадаємо, Саакашвілі висловив готовність очолити новий український уряд. Під час мітингу біля стін Верховної Ради він заявив, що стара система управління країною давно повинна відійти у минуле.

"Україні потрібна нова влада, створення нового уряду ... Я готовий робити це разом з вами. Повинні знайти нових людей для нового уряду ... Я готовий разом з вами очолити цей процес і готовий очолити цей уряд, якщо потрібно", - зазначив політик.

Дивіться відео із виступом Саакашвілі у Києві

Термінова заява Михайла Саакашвілі у зв'язку з розпорядженням Порошенка щодо арешту Саакашвілі. Фальсифікації матеріалів справи та репресії проти організаторів Маршу за імпічмент. — Чрезвычайное заявление Михаила Саакашвили в связи с распоряжением Порошенко по аресту Саакашвили. Фальсификации материалов дела и репрессии против организаторов Марша за импичмент.

Posted by Mikheil Saakashvili on Wednesday, 29 November 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", Саакашвілі повідомив, що його позбавленню українського громадянства одним із перших посприяв народний депутат від "Радикальної партії" Андрій Лозовий.