Напередодні Дня Незалежності думки українців з приводу святкування та параду військової техніки розділилися: одні стверджували, що занадто багато вихідних, і урочистості не потрібні, інші, навпаки – раділи можливості відпочити.

Свою позицію з цього приводу висловили й українські політики. Наприклад, представник партії "Основа", нардеп Сергій Тарута в ефірі одного із телеканалів заявив, що показувати бойову міць держави у такий непростий для неї час слід перш за все на сході країни. Адже саме там подібні прояви будуть актуальні, як ніколи раніше.

"Не треба допускати, щоб наші військові гинули. Ми знаємо, весняне загострення було найбільшим. Скільки тоді загинуло наших хлопців? Нам слід навчитися показувати свою боєздатність на фронті, а не на параді", - підкреслив політик.

Нардеп нагадав, що для організації таких заходів виділяється значна сума бюджетних ресурсів, а також доводиться забирати озброєння з передової – тобто, на кілька днів автоматично послаблюємо наші позиції.

"Президент каже, що це не так. Але він, певно, у дитинстві не награвся у війну. Йому просто дуже подобається парад, бути головнокомандуючим", - підсумував Тарута.

Популярні новини зараз

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

Українці вимагають негайних перевиборів гімну країни: офіційний конкурс і оптимізм

Овдовіла українська блогерка Софія Стужук отримала сповна на 9 травня: "Не бути вам матір'ю"

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у найвідомішій частині Нью-Йорка 24 серпня пролунав гімн України.