Президент Петро Порошенко заявив, що в трьох країнах Європи почали вилучати активи РАО "Газпром" для забезпечення рішення Стокгольмського арбітражу за позовом НАК "Нафтогаз". Про це він сказав на зустрічі з главою "Нафтогазу" Андрієм Коболевим, передає прес-служба глави держави.

"Знаю, що ці процеси почалися вже у Швейцарії, Англії, Нідерландах. Моя чіткуа вказівка, щоб ми не зупинялися на цих трьох країнах, щоб на сьогоднішній день ми доклали максимум зусиль для того, щоб забезпечити виконання надходження виграних коштів в Україні", - підкреслив він.

Президент зазначив, що мова повинна йти про всі ліквідні активи російського монополіста.

"Друга позиція, щоб мова йшла і про активи, я не виключаю, що включаючи акціями "Північного потоку", "Північного потоку-2" і грошових коштів, які мають високу ліквідність і швидко забезпечать виконання рішень", - додав він.

Популярні новини зараз

Завагітніла від Дантеса? Дорофеєва вперше прокоментувала чутки про дитину

Волочкова розсунула ноги перед двома чоловіками – все заради подарунка

Тарифи на газ залишать українців голими і босими: 5000 гривень - тільки початок, взимку буде "веселіше"

У Чернівцях та на Рівненщині лютує вірус, зараза з Китаю скосила десятки українців

Показати ще

Порошенко також підкреслив, що небажання "Газпрому" виконувати рішення Стокгольмського арбітражу демонструє надійність Росії як постачальника енергоносіїв.

Андрій Коболєв, зі свого боку, зазначив, що спроби "Газпрому" оскаржити рішення арбітражу не зупиняють його виконання.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", з'явилася інформація про те, що народний депутат України Андрій Коболєв, який є главою НАК, виділить кілька мільйонів своєї премії в 46 млн дол. заступнику і соратнику. Про це написав Михайло Шнайдер в Facebook.

За його словами, нещодавно стало відомо, що "Андрійко виписав собі премію в розмірі 46 млн доларів".

"Кілька мільйонів з цієї суми отримає заступник і вірний соратник Коболєва - Юра Вітренко. Той самий син знаменитої "прогресивної соціалістки" Наталії Вітренко. Це вже не просто фантастика. Це якась фантасмагорія. В убогій і воюючій країні. Де люди не живуть, а виживають. Керівник державної компанії, призначає собі премію в мільярд гривень".