В умовах війни таке стратегічне підприємство, як Украерорух, не може бути приватизоване – воно повинне бути в державній власності. Натомість сьогодні керівництво хоче внести зміни до статуту, щоб полегшити приватизацію.

Про це заявив 20 грудня 2017 року під час брифінгу в парламенті представник трудового колективу Украероруху Вадим Стоянов.

Вадим Стоянов сказав, шо трудовий колектив Одеського структурного підрозділу та Київського регіонального структурного підрозділу вважають: директор не повною мірою виконує свої трудові обов'язки, визначені статутом підприємства. Це призводить до фінансових збитків, підриву авторитету й ділової репутації Украероруху.

"Для попередження подальшої деградації державного підприємства трудовий колектив висловлює недовіру директору Украероруху Дмитру Бабійчуку та його заступникам, адже нормальна робота ДП має насамперед передбачати забезпечення безпеки польотів, а також об'єднану цивільну і військову систему. В умовах війни це підприємство не має бути приватизоване – воно повинне бути в державній власності. Нині хочуть внести зміни до статуту, щоб у майбутньому полегшити приватизацію", – зазначив Вадим Стоянов.

Він наголосив, що трудовий колектив не хоче допустити, щоб надзвичайно критична ситуація, яка виникла в Украерорусі призвела до призупинення польотів над Україною.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Сотні людей загинули та зникли безвісти: рятувальники показали наслідки повеней у Європі та небезпеку для України

Колишня Потапа Ірина Горова показала своїх "скажених" мавпочок: "Перелякали дідуся"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

"Тому ми дуже просимо розібратись в даній ситуації і ми будемо на конференції трудового колективу наполягати, щоб міністр інфраструктури відсторонив Дмитра Бабійчука від виконання службових обов'язків на період розслідування даних фактів злочинів", - резюмував Стоянов.

Як повідомляв портал "Знай.ua", держава втрачає контроль над стратегічним об'єктом Украерорух, його свідомо розвалюють. Про заявив народний депутат від ВО "Свобода" Михайло Головко.