18 травня, у п'ятницю був внесений документ, згідно яким парламент Чечні вніс до Держдуми РФ поправки до конституції "Про терміни заміщення посади президента Російської Федерації".

Про це йдеться на сайті Державної думи, пише Українська правда.

Його текст зараз відсутній на сайті. Раніше глава Чечні Рамзан Кадиров заявляв, що росіянам варто подумати над продовженням повноважень глави держави більше, ніж на два терміни.

"Поки нинішній президент при здоров'ї, ми не повинні думати про іншого главу держави… Зараз у Путіна немає альтернативи… Тому я вважаю, що ми можемо прийняти рішення про продовження термінів повноважень глави держави, не обмежуватися двома", - казав він.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп доручив державному секретареві Майку Помпео підготувати план введення додаткових санкцій щодо Росії у зв'язку з ймовірним порушенням Москвою Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (РСМД).

Популярні новини зараз

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

Торік Сенат США прийняв закон про військовий бюджет на 2018 рік, в якому міститься положення про заходи у відповідь на порушення Росією умов Договору про РСМД.

Зокрема, в розділі 1244 (С) говориться про те, що глава держави повинен надати комітетам конгресу США доповідь з планом введення заходів щодо осіб, відповідальних за недотримання РФ ДРСМД, включаючи високопоставлених політичних осіб уряду РФ, що займаються питаннями зовнішньої політики.

Як повідомляв портал "Знай.uа", новий президентський термін Володимира Путіна обіцяє бути важким; внутрішня і зовнішня політика, в тому числі щодо України, буде демонструвати негативний тренд. Такий прогноз озвучив російський журналіст, один із співзасновників Об'єднаного громадянського фронту, один з лідерів руху "Солідарність" Олександр Риклін.

Відповідаючи на питання, чи можливі якісь позитивні зрушення після чергових президентських виборів в Росії, опозиціонер зауважив:

"Я не думаю, що у нас є хоч якісь підстави для оптимістичних сподівань. Мені здається, що наступний термін Путіна буде важким".

На уточнююче запитання журналіста, чи це стосується і внутрішньоросійської ситуації і зовнішньої політики РФ, опозиціонер відповів:

"Так, це пов'язані речі. І тут надій на якусь демократизацію, лібералізацію мало. Мені здається, тренд якраз абсолютно протилежний".

"Все це котиться. І це буде позначатися як на внутрішній політиці, так і на зовнішній. Це пов'язані речі, особливо коли мова йде про Україну", - додав Риклін.