Новий президентський термін Володимира Путіна обіцяє бути важким; внутрішня і зовнішня політика, в тому числі щодо України, буде демонструвати негативний тренд.

Такий прогноз озвучив російський журналіст, один із співзасновників Об'єднаного громадянського фронту, один з лідерів руху "Солідарність" Олександр Риклін у коментарі "Обозревателю"

Відповідаючи на питання, чи можливі якісь позитивні зрушення після чергових президентських виборів в Росії, опозиціонер зауважив:

"Я не думаю, що у нас є хоч якісь підстави для оптимістичних сподівань. Мені здається, що наступний термін Путіна буде важким".

На уточнююче запитання журналіста, чи це стосується і внутрішньоросійської ситуації і зовнішньої політики РФ, опозиціонер відповів:

"Так, це пов'язані речі. І тут надій на якусь демократизацію, лібералізацію мало. Мені здається, тренд якраз абсолютно протилежний".

"Все це котиться. І це буде позначатися як на внутрішній політиці, так і на зовнішній. Це пов'язані речі, особливо коли мова йде про Україну", - додав Риклін.

Популярні новини зараз

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Олександр Риклін розповів, як відреагувала Росія на переворот в "ЛНР"