Президент Росії Володимир Путін заявив, що має намір і в майбутньому дотримуватися Конституції, відповідаючи на питання, чи дійсно він піде зі свого поста після закінчення нинішнього президентського терміну.

"Я завжди суворо дотримувався і дотримуюсь Конституції РФ. В Конституції чітко прописано – не більше двох термінів поспіль. Ось зараз у мене другий термін поспіль – не більше двох строків підряд", - сказав Путін у відповідь на питання журналістів в ході зустрічі з керівниками міжнародних інформаційних агентств.

Він нагадав, що вже двічі був до цього президентом. "А потім покинув пост президента тому, що Конституція не дозволяла обиратися втретє. От і все. Я маю намір дотримуватися цього правила і в майбутньому", - заявив Путін.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Путіна зробили царем потай від усього світу. Володимир Путін під шумок розширив свої можливості так, що, за фактом, жарти про царську Росію – більше не жарти. Кремлівський засідатель Володимир Путін на законодавчому рівні максимально розширив свої повноваження, які Державна дума прийняла без жодного писку. У прямому сенсі.

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

У третьому, остаточному читанні там ухвалили закон, який спочатку не привертав уваги своєю невинністю, а пізніше перетворився на закон про наділення російського президента досі небаченими можливостями. Почалося з того, що в Держдумі закон розглядали у зв'язку з появою в РФ Уповноваженого "за правами споживачів фінансових послуг".

Але насправді ніякого відношення до фінансових омбудсменів ці поправки, підписані Анатолієм Аксаковим та Ігорем Дивінським і, написані страшно уявити де, не мали, навіть якщо читати крізь пальці і без окулярів.

До речі, міняти концепцію законопроекту у другому читанні категорично забороняє думський регламент. Але ні один із засідателів чомусь не звернув на це уваги ні на засіданні профільного Комітету фінансового ринку, ні в ході пленарного засідання.