Президент Росії Володимир Путін не піде в наступ на Україну по завершенні Чемпіонату світу 2018 року. Про це в інтерв'ю розповів доброволець полку "Азов" з Хорватії Денис Шелер, який вже чотири роки воює за Україну на Донбасі. Про це повідомляє apostrophe.ua.

Відзначається, що відразу ряд експертів прогнозують можливий наступ Росії на Донбасі після Чемпіонату світу 2018 року, коли Російській Федерації вже не потрібно буде хвилюватися за свій міжнародний імідж.

Однак, Денис Шелер не думає, що Путін піде в наступ.

"Якщо Росія піде на відкриту агресію на сході, то геополітична позиція всього світу зміниться. Мова не йде про те, що НАТО відкрито прийде на територію України, але будуть відкриті нові фронти боротьби проти Росії. І в Кремлі це розуміють. Ми можемо ненавидіти Путіна, але він розумна людина і розуміє, що у нього був шанс у 2013 році захопити Україну. Тоді він не зміг цього зробити. Пробувати зробити це зараз означає ще більшого кровопролиття не тільки для українців, але й для самих росіян. Тому ніякого наступу не буде", - підкреслив військовий.

Популярні новини зараз
У росії виробляють дрони, в Україні – серіали: держава зливає десятки мільйонів на розваги Подарунок під ялинку: влада затвердила підвищення одного з комунальних тарифів Помер зірковий учасник "Голосу країни-11", який вразив усіх "Журавлями" The Hardkiss Пенсіонерам готують надбавку майже у 1000 гривень
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що російське командування тільки й чекає завершення Чемпіонату світу з футболу, щоб почати новий виток збройної агресії в східному регіоні України. Так вважає відомий військовий кореспондент Андрій Цаплієнко.

Він називає вірогідним наступним місцем для провокацій район селища Золоте-4. Зовсім недавно українські бійці повністю повернули його під свій контроль. Журналіст підкреслив, що фінал ЧС-2018 в Росії стане своєрідним сигналом для нового загострення ситуації на Донбасі, але українські військові вже підготували план відповіді на агресію, однак інших подробиць журналіст не розкрив.

Ми також писали, що після Олімпіади в Сочі в 2014-му Росія радикально змінилася і вирішила встановлювати власні правила, діючи за логікою війни. Зараз завершується Чемпіонат світу з футболу, і як же буде діяти Путін цього разу?