Народні депутати Верховної Ради від "Опозиційного блоку", особливо Сергій Льовочкін, представляють в парламенті інтереси не українців, а Адміністрації Президента. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович.

"Така людина, як Сергій Льовочкін, потрібна будь-якій владі! Людина, яка продасть за гроші своїх виборців, - найкорисніший для влади куратор "опозиції". Влада буде за нього боротися і захищати, але ніяк не садити за ґрати. Будь-якій владі потрібні такі "шакали", - зазначив Вадим.

Політик нагадав, що більшість "антинародних", на його думку, рішень парламенту останнім часом були прийняті за підтримки трьох фракцій: БПП, "Народний фронт" і "Опозиційний блок".

"І якщо перші дві з них - провладні фракції, і зрозуміло, що вони захищають свої закони, то зрада "Оппоблока" для мене є великим шоком. Його представники сидять на гачку у влади, проходять по ряду кримінальних справ, і тим не менш, вони навіть зараз беруть участь в ряді газових схем і користуються фінансовими привілеями для своїх банків. Жоден "оппоблоковец" не покараний - їх вигідніше тримати на повідку", - обурився парламентарій.

При цьому Вадим Рабінович висловив упевненість, що Сергій Льовочкін як і раніше має вплив на те, що відбувається в країні.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Мінусова температура в Південній Африці б'є рекорди: все замерзло і занесло снігом

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

"Льовочкін - бенефіціар української корупції. За Кучмою, а потім за Януковичем завжди стояв Льовочкін: підніміть старі фото - він завжди за плечима хазяїна. Спочатку мені теж здалося, що він - розумна і освічена людина. Але за цією усміхненою маскою інтелігентної людини - злісна особа того, хто грабував і грабує країну безсоромно", - підкреслив лідер партії "За життя".

Політик нагадав, що раніше подав у Національне антикорупційне бюро та інші правоохоронні органи документи, згідно з якими Льовочкін купив "найдорожчі в світі землі" на Кап Ферра (Франція).

"Уявіть, що не арабські шейхи, а Сергій Льовочкін купив чотири ділянки на 80 мільйонів доларів - і об'єднав їх в один, а також придбав яхту "Білуга", а ще й тримає телеканал "Інтер", обливає брудом неугодних. І все це куплено і функціонує всього лише на одну зарплату нардепа, адже він офіційно ніколи не працював у бізнесі", - відмітив народний депутат.

Він також розповів про наявність 72 офшорних компаній, які записані на Льовочкіна і його сестру.

"По всій видимості, у його сестри талант фінансового генія, якщо бізнес приносить такий прибуток. Таку динаміку росту прибутку показують тільки компанії сім'ї Льовочкіних і Facebook Марка Цукерберга. Ось за все це люди, які називають себе "опозицією", і продають своїх виборців, формально присутні в Раді, а на ділі - гріються на своїх віллах за тисячі кілометрів від Києва", - сказав Вадим Рабінович.

Рабінович на ТБ.