Міністерство закордонних справ Росії повідомило про висилку 13 українських дипломатів. Вони оголошені "persona non grata" в Російській Федерації. Воно є "дзеркальним" до недавнього рішення України.

МЗС Росії повідомляє, що дипломатам були вручені ноти протесту. Їм оголосили, що такі дії є відповідні після нібито необґрунтованих вимог інших держав про висилку співробітників дипломатичних і звинувачень з боку Великобританії.

"На підставі бездоказових звинувачень Великобританії на адресу Росії з-за так званої "справи Скрипалів" російська сторона оголошує "persona non grata" відповідну кількість співробітників дипустанов цих країн в Російській Федерації", – повідомляє МЗС Росії.

Міністерство закордонних справ України відзначили, що це був очікуваний крок з боку Кремля" і заявили про те, що українська сторона має намір в сьогоденні і майбутньому приймати всі заходи для протидії та запобігання системного і постійного втручання в справи України з боку Росії. Це стосується і оголошення осіб, які підозрюються у причетності до неправомірним діям, персонами нон-грата.

Популярні новини зараз

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

Не так давно Україна вислала 13 російських дипломатів. Вони були звинувачені в тому, що здійснювали діяльність, яка є несумісною з дипломатичним статусом.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін в Twitter висловився з приводу рішення РФ. Він назвав таку "дзеркальну реакцію" нонсенсом і зауважив, що українська сторона не намагалася нікого отруїти в Солсбері, а це робила Росія. Саме за такі дії РФ і отримала відповідь від всього цивілізованого світу.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"МЗС Росії категорично не згоден з рішенням України про посилення правил в'їзного режиму. Захарова назвала рішення створенням штучного бар'єру між двома не просто країнами, а цілими націями.