Дуже часто можемо читати статті і замітки величезної кількості блогерів і політичних експертів, які впевнені, що Росія доживає свої останні десятиліття, якщо не роки. Однак це - просто міф, дуже зручний, але небезпечний, бо може змусити трохи розслабитися.

Такої думки дотримується Роман Цимбалюк, єдиний в РФ акредитований кореспондент українських ЗМІ. Він вважає, що потенціал Російської Федерації просто величезний і думати, що внутрішня жорстка політика, незліченні мітинги і зовнішня агресія зруйнують її - обманювати себе.

Цимбалюк упевнений, що ті, хто прогнозує швидкий розпад РФ, допускають "злочинну оману", що потрібно обов'язково враховувати, особливо зараз, коли Росія воює з Україною. Також журналіст зазначив, що власну політику потрібно будувати не виходячи з надій, що Росія незабаром розвалиться, а з тверезого уявлення: поруч з нами агресивна і нещадна держава, що готова на будь-які злочини.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в соцмережах росіянам пояснили, чому інші країни їх "недолюблюють".

Популярні новини зараз

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Леся Нікітюк не змовчала через домагання Костянтина Меладзе: "Хотілось би"

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще