Дуже часто можемо читати статті і замітки величезної кількості блогерів і політичних експертів, які впевнені, що Росія доживає свої останні десятиліття, якщо не роки. Однак це - просто міф, дуже зручний, але небезпечний, бо може змусити трохи розслабитися.

Такої думки дотримується Роман Цимбалюк, єдиний в РФ акредитований кореспондент українських ЗМІ. Він вважає, що потенціал Російської Федерації просто величезний і думати, що внутрішня жорстка політика, незліченні мітинги і зовнішня агресія зруйнують її - обманювати себе.

Цимбалюк упевнений, що ті, хто прогнозує швидкий розпад РФ, допускають "злочинну оману", що потрібно обов'язково враховувати, особливо зараз, коли Росія воює з Україною. Також журналіст зазначив, що власну політику потрібно будувати не виходячи з надій, що Росія незабаром розвалиться, а з тверезого уявлення: поруч з нами агресивна і нещадна держава, що готова на будь-які злочини.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в соцмережах росіянам пояснили, чому інші країни їх "недолюблюють".

Популярні новини зараз

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Українців відвідає бабине літо, синоптик порадувала прогнозом: "До +20"

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

"Найоголеніші" образи Тіни Кароль, від яких чоловіки божеволіють: не сховала нічого

Показати ще