У Конгресі Сполучених Штатів зовсім скоро можуть підписати закон про введення санкцій відносно Російської Федерації, тим часом в Кремлі вже приготували відповідь.

Як повідомляють російські видання з посиланням на джерела в МЗС, Росія може вислати 35 американських послів (саме стільки російських дипломатів вимушено покинули США в грудні минулого року). Кремль не планує на цьому зупинятися і вирішить максимально обмежити роботу американської дипломатичної місії в Москві, та й кількість самих співробітників зведе до мінімуму.Також Путін може заарештувати дачний комплекс американського посольства в Срібному Бору, не залишивши без уваги і складські приміщення. За даними ЗМІ, найбільший збиток можуть понести американські компанії, що працюють в Росії на споживчих ринках і в сфері ІТ. З урахуванням того, що сакнціі, що відбиваються на населенні, РФ вже випробувала у випадках з Туреччиною і Європою, навряд чи Кремль зупиниться на цей раз.

"Якщо ситуація повториться в офіційному і більш масштабному варіанті, вона може торкнутися маси галузей - від виробництва продуктів харчування до фармацевтики, громадського харчування та інтернет-сервісів", - говорять автори публікації.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Репехова після пологів показала, як звикається зі статусом мами: "Михайлик їсть, і я хочу"

Останки рідного чоловіка Лободи були знайдені через 80 років: "У нас був шок"

"Холостяк" Заливако випадково засвітив, що під спідницею у Анни Богдан: "Опча"

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що американський політолог розповів про долю антиросійських санкцій.