Американський політолог, директор неурядової організації For a free Ukraine Джейсон Смарт розповів про долю нових антиросійських санкцій.

Відповідне відео опубліковане на YouTube.

"Це не просто нові санкції. Якщо ми будемо прибирати санкції, то це буде довгий процес, це надовго. Президент має право забрати санкції, якщо вважає, що це вже не потрібно, але з цим законом він вже не може цього зробити. Тобто, ці санкції будуть дуже довго", – розповів політолог.

Він зазначив, що конгресмени практично одностайно підтримали законопроект. Саме це, за словами американця, демонструє голос американських виборців. Тому що вони представляють Росію, Північну Корею та Іран, як одне і те ж.

Популярні новини зараз
Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях Пенсіонерам удвічі підвищили вікову доплату: хто отримає більше грошей Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень
Показати ще

Смарт пояснив, що ці країни не співпрацюють з міжнародною громадськістю. Вони працюють проти світу, тому понесуть покарання.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Конгрес прийняв пакет санкцій 26 липня. Всі вищеперелічені країни потрапили під дію закону.